Browsec VPN APK Eski Sürüm İndir

Browsec VPN, Android için yasaklı sitelere giriş programının APK dosyası olarak Android cihazınızda kullanabilirsiniz.

Browsec VPN APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Browsec VPN APK 0.16 İndirAğustos 20189.5 MB
Browsec VPN APK 0.36 İndirŞubat 20208.4 MB

Browsec VPN APK Hakkında

Browsec VPN, Browsec LLC. tarafından geliştirilen Android VPN uygulaması olup yasaklı sitelere giriş, anonim güvenli olarak internet gezintisi yapmanızı sağlayan uygulamadır. Sayfada eski sürümü yer alır. Eski sürümü indirirsiniz.

Browsec VPN yasaklı sitelere giriş programı arasında 2018 yılının en çok kullanılan, hızlı ve sevilen VPN programları arsındadır. Programda sadece “Connected (Bağlan)” menüsü kullanarak giriş yaparak, tarayıcı veya diğer engelleri araçlara giderek giremediğiniz siteye girebilir, güvenli gezinti sağlayabilirsiniz.

Browsec VPN size IP güvenliğini sağlar, IP adresini başka ülkeden aldığından dolayı IP adresinden kaynaklanan birçok tehlikeden uzak olursunuz. Program size kişisel verilerinizde güvenlik sağlar, Wi-Fi güvenliği sağlar, zararlı – kötü amaçlı internet sitelerine karşı önlem alır ve sizin bilgilerinize ulaşmaları zordur, istediğiniz ülkeler arasında sadece bir ülke dokunması ile geçiş yapar, bunu sürekli olarak yapabilirsiniz.

Bu eski sürüm APK olarak cihazınıza inecektir. APK olması sebebi ile sadece Android işletim sisteminde veya APK çalıştırma programlarında çalışmaktadır. İndireceğiniz ücretsiz olmasına rağmen sadece 3 ülke seçme hakkınız vardır. Eğer programda premium üye olursanız bu ücrete tabidir, istediğiniz var olan ülkelerden birisi seçebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Browsec VPN APK 0.16

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.