Yorum Yazın

Browsec VPN, Android için yasaklı sitelere giriş programının APK dosyası olarak Android cihazınızda kullanabilirsiniz.

Browsec VPN APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Browsec VPN APK 0.16 İndir Ağustos 2018 9.5 MB.
Browsec VPN APK 0.36 İndir Şubat 2020 8.4 MB.

Browsec VPN APK Hakkında

Browsec VPN, Browsec LLC. tarafından geliştirilen Android VPN uygulaması olup yasaklı sitelere giriş, anonim güvenli olarak internet gezintisi yapmanızı sağlayan uygulamadır. Sayfada eski sürümü yer alır. Eski sürümü indirirsiniz.

Browsec VPN yasaklı sitelere giriş programı arasında 2018 yılının en çok kullanılan, hızlı ve sevilen VPN programları arsındadır. Programda sadece “Connected (Bağlan)” menüsü kullanarak giriş yaparak, tarayıcı veya diğer engelleri araçlara giderek giremediğiniz siteye girebilir, güvenli gezinti sağlayabilirsiniz.

Browsec VPN size IP güvenliğini sağlar, IP adresini başka ülkeden aldığından dolayı IP adresinden kaynaklanan birçok tehlikeden uzak olursunuz. Program size kişisel verilerinizde güvenlik sağlar, Wi-Fi güvenliği sağlar, zararlı – kötü amaçlı internet sitelerine karşı önlem alır ve sizin bilgilerinize ulaşmaları zordur, istediğiniz ülkeler arasında sadece bir ülke dokunması ile geçiş yapar, bunu sürekli olarak yapabilirsiniz.

Bu eski sürüm APK olarak cihazınıza inecektir. APK olması sebebi ile sadece Android işletim sisteminde veya APK çalıştırma programlarında çalışmaktadır. İndireceğiniz ücretsiz olmasına rağmen sadece 3 ülke seçme hakkınız vardır. Eğer programda premium üye olursanız bu ücrete tabidir, istediğiniz var olan ülkelerden birisi seçebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Browsec VPN APK 0.16

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.