Yorum Yazın

BSplayer medya oynatıcısı için eski sürümü bilgisayarınıza indirerek Windows işletim sisteminizde kullanın.

BSplayer Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
BSplayer 2.71 İndir Mayıs 2017 10 MB.
BSplayer 2.73 İndir Ağustos 2018 10 MB.

BSplayer Hakkında

BSplayer, Webteh tarafından sunulan ücretsiz medya oynatıcısı programıdır. Yüksek görüntü kalitesi ile video oynatmanıza yardımcı olan BSplayer HD videoları hızlı ve sorunsuz bir şekilde açabilmektedir.

Alt yazı desteği bulunan bu programda ikili alt yazı desteğini kullanabilir internet üzerinden çevrimiçi alt yazı arayabilirsiniz. DVD oynatma hızı yine kolay ve hızlıdır. Basit yapıya sahip olan bu medya oynatma programı kullanım kolaylığı, gözü yormaması ve hızlı çalışmasından dolayı birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Program Türkçede dil de dâhil olmak üzere birçok dili desteklemektedir. Radyo ve televizyon desteği bulunmaktadır. Tekrar oynatma, durdurma, geri götürme ve ileri sarma, kulaklık ayarı, renk denetimi, yazı tipi ayarlama, istenilen ekranda oynatma, ses menüsü, oynatma listesi düzenleme, ekleme yapma gibi özellikleri de bulunmaktadır.

Site içerisinde BSplayer eski sürümün yayınlandığı tarihi ile indirme boyutu ve sürüm bilgisi verilmiştir. Eski sürüm indir menüsünden Windows işletim sisteminizin tümünde (Windows 10 da dâhil) eski sürümü indirerek kullanabilirsiniz.

Video yanı sıra büyük boyutta ses dosyalarını hızlı bir şekilde açarak çalıştırabilirsiniz. Tam ekran HD video izleyin, sesleri anında açın bu işlemlerin tümü BSplayer ile kolay olacaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
BSplayer 2.71
BSplayer 2.73

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.