BSR Screen Recorder Eski Sürüm İndir

BSR Screen Recorder programını Windows işletim sistemi için indirerek kullanabilirsiniz.

BSR Screen Recorder Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
BSR Screen Recorder 4.4.4.0 İndir Şubat 2010 13.6 MB
BSR Screen Recorder 6.1.9.0 İndir Mayıs 2014 11.4 MB

BSR Screen Recorder Hakkında

BSR Screen Recorder, SWReg, Inc. tarafından ücretsiz olarak kullanıcıların kullanımına sunulan ekran görüntüsü çekme ve ekranda ki görüntüyü video olarak kayıt alma programıdır.

BSR Screen Recorder kurduktan sonra size hangi işlemi yapmanızı soran seçmiş olduğunu işlem ekran görüntüsü veya video kayıt etme işlemi ise ilgili seçimi seçerek devam edersiniz.

Kayıt için ekranda aldığı görüntüyü direk olarak izleyebilirsiniz. Program ücretsiz olması sebebi ile kayıt sınırı yoktur. İster ekranın tümünden işlem yapabilir isterseniz belli bir alanı fareniz ile seçerek işlem yapabilirsiniz.

Oyun video çekmek isteyenler oyunu çalıştırdıktan sonra programı çalıştırmaları oyun videolarını “REC” tuşuna basarak kayıt etmeye başlar. Video çekme işlemini durdurabilir veya duraklatabilirsiniz. Duraklatma işleminden sonra tekrar “REC” kırmızı butona basarak kayıt için kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Programın kullanımı bu şekilde basittir. Ücretsiz video kayıt etme ve ekran görüntüsünü kaliteli bir şekilde çekmek isteyenlere site içerisinde BSR Screen Recorder eski sürümünü indirerek bilgisayarı veya sistemi eski dahi olsa rahatlıkla kullanabilir. Video ve ses kalitesini “Options – Ayarlar” alanında değiştirebilir kalitesini istediğiniz formatta ayarlayarak işlem yapabilirsiniz. Ayrıca ek bir yazılım kurmanıza gerek yoktur!

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

BSR Screen Recorder 4.4.4.0
BSR Screen Recorder 6.1.9.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.