Yorum Yazın

BSR Screen Recorder programını Windows işletim sistemi için indirerek kullanabilirsiniz.

BSR Screen Recorder Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
BSR Screen Recorder 4.4.4.0 İndir Şubat 2010 13.6 MB.
BSR Screen Recorder 6.1.9.0 İndir Mayıs 2014 11.4 MB.

BSR Screen Recorder Hakkında

BSR Screen Recorder, SWReg, Inc. tarafından ücretsiz olarak kullanıcıların kullanımına sunulan ekran görüntüsü çekme ve ekranda ki görüntüyü video olarak kayıt alma programıdır.

BSR Screen Recorder kurduktan sonra size hangi işlemi yapmanızı soran seçmiş olduğunu işlem ekran görüntüsü veya video kayıt etme işlemi ise ilgili seçimi seçerek devam edersiniz.

Kayıt için ekranda aldığı görüntüyü direk olarak izleyebilirsiniz. Program ücretsiz olması sebebi ile kayıt sınırı yoktur. İster ekranın tümünden işlem yapabilir isterseniz belli bir alanı fareniz ile seçerek işlem yapabilirsiniz.

Oyun video çekmek isteyenler oyunu çalıştırdıktan sonra programı çalıştırmaları oyun videolarını “REC” tuşuna basarak kayıt etmeye başlar. Video çekme işlemini durdurabilir veya duraklatabilirsiniz. Duraklatma işleminden sonra tekrar “REC” kırmızı butona basarak kayıt için kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Programın kullanımı bu şekilde basittir. Ücretsiz video kayıt etme ve ekran görüntüsünü kaliteli bir şekilde çekmek isteyenlere site içerisinde BSR Screen Recorder eski sürümünü indirerek bilgisayarı veya sistemi eski dahi olsa rahatlıkla kullanabilir. Video ve ses kalitesini “Options – Ayarlar” alanında değiştirebilir kalitesini istediğiniz formatta ayarlayarak işlem yapabilirsiniz. Ayrıca ek bir yazılım kurmanıza gerek yoktur!

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
BSR Screen Recorder 4.4.4.0
BSR Screen Recorder 6.1.9.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.