Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 41 saniye

Yorum Yazın.

BSR Screen Recorder eski sürümünü Windows işletim sistemi için indirerek kullanabilirsiniz.

BSR Screen Recorder Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
BSR Screen Recorder 6.1.0.9 İndirMayıs 201414.8 MB.

BSR Screen Recorder Hakkında

BSR Screen Recorder, SWReg, Inc. tarafından ücretsiz olarak kullanıcıların kullanımına sunulan ekran görüntüsü çekme ve ekranda k görüntüyü video olarak kayıt alma programıdır.

BSR Screen Recorder kurduktan sonra size hangi işlemi yapmanızı soran seçmiş olduğunu işlem ekran görüntüsü veya video kayıt etme işlemi ise ilgili seçimi seçerek devam edersiniz.

Kayıt için ekranda aldığı görüntüyü direk olarak izleyebilirsiniz. Program ücretsiz olması sebebi ile kayıt sınırı yoktur. İster ekranın tümünden işlem yapabilir isterseniz belli bir alanı fareniz ile seçerek işlem yapabilirsiniz.

Oyun video çekmek isteyenler oyunu çalıştırdıktan sonra programı çalıştırmaları oyun videolarını “REC” tuşuna basarak kayıt etmeye başlar. Video çekme işlemini durdurabilir veya duraklatabilirsiniz. Duraklatma işleminden sonra tekrar “REC” kırmızı butona basarak kayıt için kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Programın kullanımı bu şekilde basittir. Ücretsiz video kayıt etme ve ekran görüntüsünü kaliteli bir şekilde çekmek isteyenlere site içerisinde BSR Screen Recorder eski sürümünü indirerek bilgisayarı veya sistemi eski dahi olsa rahatlıkla kullanabilir. Video ve ses kalitesini “Options – Ayarlar” alanında değiştirebilir kalitesini istediğiniz formatta ayarlayarak işlem yapabilirsiniz. Ayrıca ek bir yazılım kurmanıza gerek yoktur!

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
BSR Screen Recorder 6.1.0.9

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.