Yorum Yazın

BuddyPress WordPress eklentisini sayfa içerisinden indirerek WordPress sisteminde çalıştırabilirsiniz.

BuddyPress Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
BuddyPress 3.2.0 İndir Eylül 2018 2.5 MB.
BuddyPress 4.3.0 İndir Nisan 2019 2.6 MB.
BuddyPress 4.4.0 İndir Temmuz 2019 2.6 MB.
BuddyPress 5.2.0 İndir Nisan 2020 2.8 MB.

BuddyPress Hakkında

BuddyPress, The BuddyPress Community tarafından geliştirilen WordPress gelişmiş üyelik sistemi oluşturma eklentisidir. Ücretsiz olan bu eklenti ile WordPress kayıt sitemi ile entegre olarak ziyaretçiler kayıt olabilir, resim ekleyebilir, kapak resmi oluşturabilirler.

Başlıca diğer özellikleri ise Genişletilmiş profiller, hesap ayarları, ziyaretçiler arasında mesajlaşma, arkadaş olarak birbirlerini ekleme, ziyaretçiler etkinlik oluşturabilme, diğer ziyaretçilerin etkinlikleri görebilme.

Kullanıcı grubu oluşturabilme, topluluk oluşturabilme, istenilen şablonu eklenti içerisinde uygulama görüntü değişikliği yapabilme, profil eşitleme için BuddyPress – WordPress arasında profil senkronizasyonu yapabilme gibi özelliklere sahiptir.

Eklenti de tema Widget yani yan menü desteği bulunmaktadır. Widgetlerde online ziyaretçileri gösterme, BuddyPress kullanıcı girişleri, en son üye olan kişileri, etkinlik yapan kişileri gösterme, üyelerin tümünü bir sayfada gösterme için kullanıcı girişte üyeler linkini başlığa alabilme özellikleri de bulunmaktadır.

BuddyPress ile siteye üye olan kişiler kendilerine ait avatar ve kapak oluşturmalarına izin verebilir ya da izin yapmaları engellemek amacı ile izin vermeyebilirsiniz. Üye olan kişiler site içerisinde yorum yaptıklarından, editör yetkisi varsa yazı yazdıklarında, yazı değişikliği yaptığında yapan kişinin etkinlik sayfasında otomatik olarak kayıt edebilir ve diğer ziyaretçiler bunu görürler. Gelişmiş WordPress üyelik sistemi BuddyPress eski sürümüdür.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
BuddyPress 3.2.0
BuddyPress 4.3.0
BuddyPress 5.2.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.