Yorum Yazın

BullZip PDF Printer programını sayfa içerisinden bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz.

BullZip PDF Printer Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
BullZip PDF Printer 11.4.0.2674 İndir Eylül 2017 17 MB.
BullZip PDF Printer 11.10.0.2761 İndir Temmuz 2019 37 MB.

BullZip PDF Printer Hakkında

BullZip PDF Printer, belgeleri PDF olarak yazdırabileceğiniz, PDF kalitesini istediğiniz şekilde ayarlayabileceğiniz ücretsiz sunulan bir yazılımdır. Yazılım bilgisayarınıza sanal bir yazıcı kurar size sadece BullZip PDF Printer yazıcı seçimi yaparak PDF olarak yazdırmak kalır. Program içeriğinde Türkçe dil seçimi ve şifreleme imkanı vardır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

BullZip PDF Printer 11.4.0.2674
BullZip PDF Printer 11.10.0.2761

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.