BurnAware Free Eski Sürüm İndir

CD ve DVD yazma, silme işlemi yapan BurnAware Free Cd yakma derdini test ile kurtarıyor.

BurnAware Free Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
BurnAware Free 4.4.0.0 İndirOcak 20124.3 MB
BurnAware Free 11.0 İndirŞubat 20187.4 MB
BurnAware Free 12.6 İndirAğustos 20198.4 MB
BurnAware 13.0 İndirŞubat 20208.5 MB

BurnAware Free Hakkında

BurnAware Free tamamen ücretsiz olarak sunulan BurnAware Technologies tarafından geliştirilen ve kullanıcıların kullanımına sunulan CD ve DVD yazma programıdır.

Program ile Windows işletim sisteminizde CD veya DVD yazma cihazınız ile veri, resim, ses ve diğer arşivleri yazabilir, silinebilir CD veya DVD’lerini silerek tekrar yazabilir, audio ses CD’leri oluşturabilir, ISO dosyalarını yazdırabilir.

Blue-Ray Disk yazabilir, CD veya DVD bire bir kopyalama, çoklu CD ve DVD kopyalama işlemini sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. CD yazma sırasında doğru ve kesin CD ve DVD yazma işlemi yapabilmeniz için test ederek daha sonra yazdırabilirsiniz. Özellikle çizik veya arızalı CD veya DVD’lerinizi yazarken test etme özelliğini kullanarak CD ve DVD kopyalama yapmanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde verileriniz daha sağlıklı olarak yazılacaktır.

Program yeni sürümleri özellikle Avast ve diğer virüs programları tarafından zararlı yazılım içerdiği uyarısı vermektedir. Bu durumdan dolayı sizlere temiz olan eski sürüm hangisi ise onu vermeye çalıştık. Şu anda sitede olan bu programın eski sürümü ve diğer programların eski sürümleri tamamen temiz ve zararlı yazılım içermemektedir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

BurnAware Free 4.4.0.0
BurnAware Free 11.0
BurnAware Free 12.6
BurnAware 13.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

2 Yorum veya Soru Var

 1. Hakan Gültekin 2 Temmuz 2018

  Windows 98 kullanıyorum hangisini kullanmamı önerirsiniz?

  1. Moderatör 5 Temmuz 2018

   Hakan Bey, site içerisinde bulunan BurnAware Free 4.4.0.0 ve BurnAware Free 11.0 her iki sürümüde Windows 98 için çalıştırabilirsiniz. Fakat bizim size önerimiz işletim sisteminiz eski olduğundan BurnAware Free 4.4.0.0 eski sürümünü indirerek kullanmanız olacaktır.