Yorum Yazın - 2 Yorum Var

CD ve DVD yazma, silme işlemi yapan BurnAware Free Cd yakma derdini test ile kurtarıyor.

BurnAware Free Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
BurnAware Free 4.4.0.0 İndir Ocak 2012 4.3 MB.
BurnAware Free 11.0 İndir Şubat 2018 7.4 MB.
BurnAware Free 12.6 İndir Ağustos 2019 8.4 MB.
BurnAware 13.0 İndir Şubat 2020 8.5 MB.

BurnAware Free Hakkında

BurnAware Free tamamen ücretsiz olarak sunulan BurnAware Technologies tarafından geliştirilen ve kullanıcıların kullanımına sunulan CD ve DVD yazma programıdır.

Program ile Windows işletim sisteminizde CD veya DVD yazma cihazınız ile veri, resim, ses ve diğer arşivleri yazabilir, silinebilir CD veya DVD’lerini silerek tekrar yazabilir, audio ses CD’leri oluşturabilir, ISO dosyalarını yazdırabilir.

Blue-Ray Disk yazabilir, CD veya DVD bire bir kopyalama, çoklu CD ve DVD kopyalama işlemini sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. CD yazma sırasında doğru ve kesin CD ve DVD yazma işlemi yapabilmeniz için test ederek daha sonra yazdırabilirsiniz. Özellikle çizik veya arızalı CD veya DVD’lerinizi yazarken test etme özelliğini kullanarak CD ve DVD kopyalama yapmanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde verileriniz daha sağlıklı olarak yazılacaktır.

Program yeni sürümleri özellikle Avast ve diğer virüs programları tarafından zararlı yazılım içerdiği uyarısı vermektedir. Bu durumdan dolayı sizlere temiz olan eski sürüm hangisi ise onu vermeye çalıştık. Şu anda sitede olan bu programın eski sürümü ve diğer programların eski sürümleri tamamen temiz ve zararlı yazılım içermemektedir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
BurnAware Free 4.4.0.0
BurnAware Free 11.0
BurnAware Free 12.6
BurnAware 13.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum Var “BurnAware Free Eski Sürüm İndir”

  1. Windows 98 kullanıyorum hangisini kullanmamı önerirsiniz?

    1. Hakan Bey, site içerisinde bulunan BurnAware Free 4.4.0.0 ve BurnAware Free 11.0 her iki sürümüde Windows 98 için çalıştırabilirsiniz. Fakat bizim size önerimiz işletim sisteminiz eski olduğundan BurnAware Free 4.4.0.0 eski sürümünü indirerek kullanmanız olacaktır.