Yorum Yazın - 8 Yorum Var

Bus Simulato: Ultimate otobüs yönetme oyununu Android cihazınızda Apk dosyasını indirerek oynayabilirsiniz.

Bus Simulator: Ultimate APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Bus Simulator : Ultimate APK 1.1.1 İndir Eylül 2019 50.4 MB.
Bus Simulator: Ultimate APK 1.2.8 İndir Nisan 2020 68 MB.
Bus Simulator: Ultimate APK 1.5.2 İndir Mayıs 2021 66.2 MB.

Bus Simulator: Ultimate APK Hakkında

Bus Simulator: Ultimate, Zuuks Games tarafından geliştirilen otobüs simülasyon Android uygulamasıdır. Türkçe seslendirme, etkileyici grafikler ile en fazla oynanan Android araç simülasyon oyunları arasında 2019 yılında yerini almıştır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Bus Simulator: Ultimate APK 1.1.1
Bus Simulator: Ultimate APK 1.2.8
Bus Simulator: Ultimate APK 1.5.2
Kategori: Mobil Etiket:

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

8 Yorum Var “Bus Simulator: Ultimate APK Eski Sürüm İndir”

  1. Selam Hakkı Bey, eski sürüm indirirken hangi tarihte yayınlandığını göz ölüne alarak belirleyebilirsiniz. Yani hani yıl ya da ay sizin daha iyi performans verdiyse o tarihteki eski sürümü indirebilirsiniz. Eğer versiyonunu biliyorsanız versiyona göre de karar verebilirsiniz.

 1. Sayfada 1.2.8 eski sürümü indirin. Bu sürüm sorunsuz çalışıyor. Güncelleme istememesi için de çalıştırmadan önce internet bağlantısını kapatarak oyunu çalıştırın.

  1. Selam Hüseyin Bey, sitede bulunan tüm eski sürümler sürekli olarak kontrolleri yapılmaktadır. Bilginiz olması için yazıyoruz. Bilgilendirme için teşekkür ederiz.

    1. Selam Doğan Bey indirmeyi sayfanın üstünde Yazılım Sürümü – İndir hemen altından istediğiniz sürümün üzerine dokunarak indiriyorsunuz. Yine aynı tabloda yani sayfa üstünde Boyut altından indirme boyutu yazmaktadır.