Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 52 saniye

Yorum Yazın.

Bytescout XLS Viewer için eski sürümü sayfa içerisinde bularak eski sürüm Bytescout XLS Viewer ile Excel formatı uzantısı olan .xls dosyalarını açabilirsiniz.

Bytescout XLS Viewer Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Bytescout XLS Viewer 3.2.0.1726 İndir Ekim 2018 1.9 MB.

Bytescout XLS Viewer Hakkında

Bytescout XLS Viewer, ByteScout tarafından hazırlanan Microsoft Excel olan .xls ve .xlsx dosyalarını Microsoft Office kurulu olmadan açabilirsiniz. Excel formatları dışında Open Office Calc uzantısı .ods, Comma Separated Values uzantısı .csv, Tab-delimited Values uzantısı .txt uzantılarını açabiliyorsunuz.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Bytescout XLS Viewer 3.2.0.1726 Eski Sürümü Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.