Yorum Yazın - 1 Yorum Var

Camfrog sohbet programını Windows işletim sisteminizde indirerek kullanın.

Camfrog Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Camfrog Video Chat 3.6 İndir Aralık 2005 2.4 MB.
Camfrog Video Chat 3.90.22337 İndir Mart 2007 4.9 MB.
Camfrog 6.30.698.8219 İndir Şubat 2019 47.7 MB.

Camfrog Hakkında

Camfrog ile Windows işletim sisteminizde görüntülü ve sesli olarak diğer kişiler ile ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

Camshare Inc. tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır. Programda kendinize ait kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer kullanıcı adınız yoksa ücretsiz olarak program içerisinde yeni kayıt yaparak giriş yapabiliyorsunuz. Bu şekilde önüne gelen sohbet edemiyor ve kaliteli bir sohbet imkânı Camfrog ile bulabiliyorsunuz.

Birçok ülkede görüşme imkânı bulabiliyorsunuz istediğiniz ülkeyi seçme, yüzlerce kişi ile aynı anda konferans görüşmesi yapabiliyorsunuz. Camfrog web cam ile sohbet etmek isteyenler için kaliteli görüntü ve ses akışı sağlamaktadır.

Kendi özel odanızı oluşturarak gizli görüşme yapabilir, arkadaş gruplarınız ile görüşebilir, yazılı olarak ön görüşme yaparak kendinize yeni, yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Sayfa içerisinde Camfrog için eski sürümü yer verilmiştir. Bu eski sürüm için sürüm numarası, sürümün hangi tarihte yayınlandığı ve indirme boyutu detayları ile birlikte görebilirsiniz. İndirmek istediğiniz eski sürümün üzerine dokunarak Windows işletim sisteminizde Camfrog eski sürümünü kullanamaya başlayabilirsiniz.

Buradan Camfrog eski sürümleri hakkında yorum yapabilir, soru sorabilir, tartışmalara katılabilir veya diğer kullanıcıların yapmış olduğunuz yorumlara göz atabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Camfrog Video Chat 3.6
Camfrog Video Chat 3.90.22337
Camfrog 6.30.698.8219

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Sadece 1 Yorum Var “Camfrog Eski Sürüm İndir”

  1. Eski nickimi giriyorum açılmıyor. Prof olmasına rağmen sorun yaşıyorum.