Camfrog Eski Sürüm İndir

Camfrog sohbet programını Windows işletim sisteminizde indirerek kullanın.

Camfrog Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Camfrog Video Chat 3.6 İndir Aralık 2005 2.4 MB
Camfrog Video Chat 3.90.22337 İndir Mart 2007 4.9 MB
Camfrog 6.30.698.8219 İndir Şubat 2019 47.7 MB

Camfrog Hakkında

Camfrog ile Windows işletim sisteminizde görüntülü ve sesli olarak diğer kişiler ile ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

Camshare Inc. tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır. Programda kendinize ait kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer kullanıcı adınız yoksa ücretsiz olarak program içerisinde yeni kayıt yaparak giriş yapabiliyorsunuz. Bu şekilde önüne gelen sohbet edemiyor ve kaliteli bir sohbet imkânı Camfrog ile bulabiliyorsunuz.

Birçok ülkede görüşme imkânı bulabiliyorsunuz istediğiniz ülkeyi seçme, yüzlerce kişi ile aynı anda konferans görüşmesi yapabiliyorsunuz. Camfrog web cam ile sohbet etmek isteyenler için kaliteli görüntü ve ses akışı sağlamaktadır.

Kendi özel odanızı oluşturarak gizli görüşme yapabilir, arkadaş gruplarınız ile görüşebilir, yazılı olarak ön görüşme yaparak kendinize yeni, yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Sayfa içerisinde Camfrog için eski sürümü yer verilmiştir. Bu eski sürüm için sürüm numarası, sürümün hangi tarihte yayınlandığı ve indirme boyutu detayları ile birlikte görebilirsiniz. İndirmek istediğiniz eski sürümün üzerine dokunarak Windows işletim sisteminizde Camfrog eski sürümünü kullanamaya başlayabilirsiniz.

Buradan Camfrog eski sürümleri hakkında yorum yapabilir, soru sorabilir, tartışmalara katılabilir veya diğer kullanıcıların yapmış olduğunuz yorumlara göz atabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Camfrog Video Chat 3.6
Camfrog Video Chat 3.90.22337
Camfrog 6.30.698.8219

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Samet Karizmatik 30 Ekim 2021

    Eski nickimi giriyorum açılmıyor. Prof olmasına rağmen sorun yaşıyorum.