Çanak Okey Oyunzade APK Eski Sürüm İndir

Android işletim sistemi için Çanak Okey oyun uygulamasıdır.

Çanak Okey Oyunzade APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Çanak Okey Oyunzade APK 2.3.14 İndirAralık 201840.6 MB
Çanak Okey Oyunzade APK 2.3.17 İndirNisan 201940.5 MB
Çanak Okey Oyunzade APK 2.3.19 İndirOcak 202032.8 MB

Çanak Okey Oyunzade APK Hakkında

Çanak Okey, Oyunzade tarafından hazırlanan ücretsiz, reklam ve oyun içi öğe satın alma içeren çevrimiçi Android Çanak Okey uygulamasıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Çanak Okey Oyunzade APK 2.3.17
Çanak Okey Oyunzade APK 2.3.19

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

2 Yorum veya Soru Var

 1. Bekir Asya 29 Ağustos 2022

  Neden indiremiyorum?

  1. Moderatör 29 Ağustos 2022

   Selam Bekir Bey indirmede herhangi bir sorun yoktur. Tekrar indirmeyi deneyiniz. Çanak Okey Oyunzade APK dosyalarının bütünü sorunsuz bir şekilde indirmektedir.