Yorum Yazın

Apalon tarafında yapılan popüler canlı hava durumu Android uygulamasını Android işletim sisteminize indirerek kullanın.

Canlı Hava Durumu (Apalon) Ücretsiz APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Canlı Hava Durumu (Apalon) Ücretsiz APK Ocak 2018 İndir Ocak 2018 21 MB.
Canlı Hava Durumu (Apalon) Ücretsi̇z APK Ekim 2019 İndir Ekim 2019 26 MB.

Canlı Hava Durumu (Apalon) Ücretsiz APK Hakkında

Canli Hava Durumu Apalon tarafından üretilen ücretsiz fakat Premium üyelik satın almasını isteyen reklâm içeren Dünya’nın her yerinde kullanılabilecek Android işletim sistemi için hava durumunu inceleme uygulamasıdır.

Uygulama ile 7 günlük hava tahminini, sıcaklığı, basınç ve yağış bilgilerini, günün başlangıç saatini ve gün batım saatini, yağmur haritasını incelebilirsiniz. Program içerisine özelleştirme seçeneği de bulunmaktadır. Özelleştirme yani Widget yan menüler ile çok kullanılan bilgileri ve görselleri ayarlayarak uğraşmadan anında görebilirsiniz.

Canlı animasyon ile hava tahminlerini daha detaylı olarak görebilir ileri yapacağınız işlemleri program ile bakarak karar verebilirsiniz. Mesela Pazar günü pikniğe gitmek istiyorsanız veya başka bir gün bir seyahate çıkacaktır. Bu uygulama ile hava durumunu ileri tarihli görerek ona göre planlayabilirsiniz.

İndireceğiniz Android APK dosyası Canlı Hava Durumu Apalon eski sürüm uygulamasını içermektedir. Bu uygulama için sürüm yayın tarihi ve indirme boyutu sayfa içerisinde sizlere sunulmuştur. İndirme seçiminizi yaparak bu özellikleri inceleyerek indirmeye dokunmaz ve Android işletim sistemi cep telefon veya diğer cihazlarınıza kurmanız yeterlidir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Canlı Hava Durumu (Apalon) Ücretsiz APK Ocak 2018
Canlı Hava Durumu (Apalon) Ücretsi̇z APK Ekim 2019
Kategori: Mobil Etiket:

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.