Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 31 saniye

Yorum Yazın.

Apalon tarafında yapılan popüler canlı hava durumu Android uygulamasının eski sürümü Android işletim sisteminize indirerek kullanın.

Canlı Hava Durumu (Apalon) Ücretsiz APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Canlı Hava Durumu (Apalon) Ücretsiz APK Ocak 2018 İndir Ocak 2018 21 MB.

Canlı Hava Durumu (Apalon) Ücretsiz APK Hakkında

Canli Hava Durumu Apalon tarafından üretilen ücretsiz fakat Premium üyelik satın almasını isteyen reklâm içeren Dünya’nın her yerinde kullanılabilecek Android işletim sistemi için hava durumunu inceleme uygulamasıdır.

Uygulama ile 7 günlük hava tahminini, sıcaklığı, basınç ve yağış bilgilerini, günün başlangıç saatini ve gün batım saatini, yağmur haritasını incelebilirsiniz. Program içerisine özelleştirme seçeneği de bulunmaktadır. Özelleştirme yani Widget yan menüler ile çok kullanılan bilgileri ve görselleri ayarlayarak uğraşmadan anında görebilirsiniz.

Canlı animasyon ile hava tahminlerini daha detaylı olarak görebilir ileri yapacağınız işlemleri program ile bakarak karar verebilirsiniz. Mesela Pazar günü pikniğe gitmek istiyorsanız veya başka bir gün bir seyahate çıkacaktır. Bu uygulama ile hava durumunu ileri tarihli görerek ona göre planlayabilirsiniz.

İndireceğiniz Andorid APK dosyası Canlı Hava Durumu Apalon eski sürüm uygulamasını içermektedir. Bu uygulama için sürüm yayın tarihi ve indirme boyutu sayfa içerisinde sizlere sunulmuştur. İndirme seçiminizi yaparak bu özellikleri inceleyerek indirmeye dokunmaz ve Android işletim sistemi cep telefon veya diğer cihazlarınıza kurmanız yeterlidir.

Canlı Hava Durumu (Apalon) Ücretsiz APK Ocak 2018 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.