Canlı Hava Durumu (Apalon) Ücretsiz APK Eski Sürüm İndir

Apalon tarafında yapılan popüler canlı hava durumu Android uygulamasını Android işletim sisteminize indirerek kullanın.

Canlı Hava Durumu (Apalon) Ücretsiz APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Canlı Hava Durumu (Apalon) Ücretsiz APK Ocak 2018 İndir Ocak 2018 21 MB
Canlı Hava Durumu (Apalon) Ücretsi̇z APK Ekim 2019 İndir Ekim 2019 26 MB
Apalon Apps Canli Hava Durumu° – Tahmini 7.0.1 İndir Mayıs 2022 44.3 MB

Canlı Hava Durumu (Apalon) Ücretsiz APK Hakkında

Canlı Hava Durumu (Apalon) Ücretsiz APK, Apalon Apps tarafından üretilen ücretsiz fakat Premium üyelik satın almasını isteyen reklâm içeren Dünya’nın her yerinde kullanılabilecek Android işletim sistemi için hava durumunu inceleme uygulamasıdır.

Uygulama ile 7 günlük hava tahminini, sıcaklığı, basınç ve yağış bilgilerini, günün başlangıç saatini ve gün batım saatini, yağmur haritasını incelebilirsiniz. Program içerisine özelleştirme seçeneği de bulunmaktadır. Özelleştirme yani Widget yan menüler ile çok kullanılan bilgileri ve görselleri ayarlayarak uğraşmadan anında görebilirsiniz.

Canlı animasyon ile hava tahminlerini daha detaylı olarak görebilir ileri yapacağınız işlemleri program ile bakarak karar verebilirsiniz. Mesela Pazar günü pikniğe gitmek istiyorsanız veya başka bir gün bir seyahate çıkacaktır. Bu uygulama ile hava durumunu ileri tarihli görerek ona göre planlayabilirsiniz.

İndireceğiniz Android APK dosyası Canlı Hava Durumu Apalon eski sürüm uygulamasını içermektedir. Bu uygulama için sürüm yayın tarihi ve indirme boyutu sayfa içerisinde sizlere sunulmuştur. İndirme seçiminizi yaparak bu özellikleri inceleyerek indirmeye dokunmaz ve Android işletim sistemi cep telefon veya diğer cihazlarınıza kurmanız yeterlidir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Canlı Hava Durumu (Apalon) Ücretsiz APK Ocak 2018
Canlı Hava Durumu (Apalon) Ücretsi̇z APK Ekim 2019
Apalon Apps Canli Hava Durumu° – Tahmini 7.0.1

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.