CCleaner Mac Eski Sürüm İndir

CCleaner ile MAC işletim sisteminiz için gereksiz dosyaları, internet tarayıcınızı temizleyin, bilgisayarınıza bakım yapın.

CCleaner Mac Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
CCleaner Mac 1.15.507 İndir Mayıs 2019 3.3 MB
CCleaner Mac 1.16.573 İndir Ağustos 2019 3.4 MB

CCleaner Mac Hakkında

CCleaner Mac ile bilgisayarınızda gereksiz ve atık dosyaları bir tarama ile silebilir, internet geçmişinizi internet aramalarınızı tamamen yok edebilirsiniz.

Özellikle çerezlerin ve aramaların yok edilmesinde kullanılan CCleaner popüler internet gezginlerinde çalışmaktadır. CCleaner Mac ile sadece bilgisayarınızda tek tuşla bu verileri tümden yok etmek mümkündür. CCleaner Mac aynı zamanda size programları tamamen silmenize, tekrar yükleyerek onarmanıza yardımcı olduğu gibi bilgisayarınızın performansını artırmada yardımcı olacaktır. Aynı zamanda hangi uygulamaların bilgisayar kaynağını kullandığını CCleaner Mac ile görebilirsiniz.

İnternet gezintisi çok yapıyor ve bilgisayarınızın zamanla yavaşladıksa CCleaner Mac size yardımcı olacak bilgisayar bakımını yapacaktır. Piriform Ltd tarafından geliştirilen ve piyasa sunulan bu CCleaner Free yani ücretsiz eski sürümüdür.

Mac işletim sisteminde kolaylıkla performans artırma ve gereksiz dosyalardan kurtulmanın basit ve güvenli yoludur.

Burada bulunan CCleaner Mac işletim sistemi için eski sürümdür. Eğer Windows için CCleaner arıyorsanız CCleaner Windows Eski Sürüm İndir sayfasına giderek oradan eski sürümü indiriniz. Burada sadece Mac işletim sistemi için eski sürümü indiriniz.

Sayfada istediğiniz CCleaner MAC eski sürümü indirmek için indir butonuna dokunmanız yeterlidir. İndirme işleminden sonra Mac için kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

CCleaner Mac 1.15.507

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: macOS Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.