Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 38 saniye

Yorum Yazın.

CCleaner Mac işletim sisteminde çalıştırmak için CCleaner eski sürümünü siteden indirerek macOS işletim sisteminizde kullanabilirsiniz.

CCleaner Mac Eski Sürümleri

 

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
CCleaner Mac 5.37.6309 İndir Aralık 2017 3.3 MB.
CCleaner Mac 1.15.507 İndir Mayıs 2019 3.3 MB.

CCleaner Mac Hakkında

CCleaner Mac ile bilgisayarınızda gereksiz ve atık dosyaları bir tarama ile silebilir, internet geçmişinizi internet aramalarınızı tamamen yok edebilirsiniz.

Özellikle çerezlerin ve aramaların yok edilmesinde kullanılan CCleaner popüler internet gezginlerinde çalışmaktadır. CCleaner Mac ile sadece bilgisayarınızda tek tuşla bu verileri tümden yok etmek mümkündür. CCleaner Mac aynı zamanda size programları tamamen silmenize, tekrar yükleyerek onarmanıza yardımcı olduğu gibi bilgisayarınızın performansını artırmada yardımcı olacaktır. Aynı zamanda hangi uygulamaların bilgisayar kaynağını kullandığını CCleaner Mac ile görebilirsiniz.

İnternet gezintisi çok yapıyor ve bilgisayarınızın zamanla yavaşladıksa CCleaner Mac size yardımcı olacak bilgisayar bakımını yapacaktır. Piriform Ltd tarafından geliştirilen ve piyasa sunulan bu CCleaner Free yani ücretsiz eski sürümüdür.

Mac işletim sisteminde kolaylıkla performans artırma ve gereksiz dosyalardan kurtulmanın basit ve güvenli yoludur.

Burada bulunan CCleaner Mac işletim sistemi için eski sürümdür. Eğer Windows için CCleaner arıyorsanız CCleaner Windows Eski Sürüm İndir sayfasına giderek oradan eski sürümü indiriniz. Burada sadece Mac işletim sistemi için eski sürümü indiriniz.

Sayfada istediğiniz CCleaner Mac eski sürümü indirmek için indir butonuna dokunmanız yeterlidir. İndirme işleminden sonra Mac için kullanmaya başlayabilirsiniz.

CCleaner Mac 5.37.6309 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.