Yorum Yazın

CDBurnerXP programını Windows işletim sisteminize indirerek CD ve diğer yazabilir DVD gibi aygıtlarınıza veri, müzik ve diğer data dosyalarınızı yazdırabilirsiniz.

CDBurnerXP Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
CDBurnerXP Pro 4.0.018.363 İndir Ekim 2007 2.2 MB.
CDBurnerXP Pro 4.1.1.660 İndir Haziran 2008 2.5 MB.

CDBurnerXP Hakkında

CDBurnerXP, Stefan Haglund tarafından yazılan ve kullanıcıların ücretsiz olarak Windows işletim sisteminde kullanmalarına imkân sağlayan CD ve DVD yazma programıdır. Popüler CD ve DVD yazma programlarından olan bu programın bir dez avantajı birçok sürümünün virüs programları tarafından zararlı yazılım olarak görmesidir.

CD ve DVD yazma, kalıp dosyaları yazma, CD veya DVD birebir kopyalama, kontrol ederek birden çok CD ve DVD yazma yani toplu yazma, yazılabilir, silinebilir DVD veya CD üzerinde veri yazma tekrar bunu silme, arşiv dosyalarını yazarak CD ve DVD ortamında saklama gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Özellikle sizlere site içerisinde verdiğimiz eski sürümleri temiz olanlarını ve popüler olanlarını verdik. Site içerisinde indireceğiniz CDBurnerXP eski sürümlerinin hepsi virüs ve diğer güvenlik programlarından detaylı olarak taratılarak siz değerli ziyaretçilerimizin indirilmesini sunulmuştur.

Bu sebepten dolayı CDBurnerXP eski sürümümden istediğiniz bilgisayarınıza gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz. Bu program ve diğer eski sürüm programların tümü bu şekilde tarafımızda kontrol edilmekte olup herhangi bir uyarı ile karşılaştığımızda site içerisinde eski sürüm için sizlere indirilmeye linki verilmemektedir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
CDBurnerXP Pro 4.0.018.363
CDBurnerXP Pro 4.1.1.660
CDBurnerXP Pro 4.5.8.7042

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.