Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 39 saniye

Yorum Yazın.

CDBurnerXP, eski sürümünü Windows işletim sisteminize indirerek CD ve diğer yazabilir DVD gibi aygıtlarınıza veri, müzik ve diğer data dosyalarınızı yazdırabilirsiniz.

CDBurnerXP Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
CDBurnerXP Pro 4.0.018.363 İndir Ekim 2007 2.2 MB.
CDBurnerXP Pro 4.1.1.660 İndir Haziran 2008 2.8 MB.

CDBurnerXP Hakkında

CDBurnerXP, Stefan Haglund tarafından yazılan ve kullanıcıların ücretsiz olarak Windows işletim sisteminde kullanmalarına imkân sağlayan CD ve DVD yazma programıdır.

Popüler CD ve DVD yazma programlarından olan bu programın bir eksi özelliği birçok sürümünün virüs programları tarafından zararlı yazılım olarak görmesidir.

CD ve DVD yazma, kalıp dosyaları yazma, CD veya DVD birebir kopyalama, kontrol ederek birden çok CD ve DVD yazma yani toplu yazma, yazılabilir, silinebilir DVD veya CD üzerinde veri yazma tekrar bunu silme, arşiv dosyalarını yazarak CD ve DVD ortamında saklama gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Özellikle sizlere site içerisinde verdiğimiz eski sürümleri temiz olanlarını ve popüler olanlarını verdik. Site içerisinde indireceğiniz CDBurnerXP eski sürümlerinin hepsi virüs ve diğer güvenlik programlarından detaylı olarak taratılarak siz değerli ziyaretçilerimizin indirilmesini sunulmuştur.

Bu sebepten dolayı CDBurnerXP eski sürümümden istediğiniz bilgisayarınıza gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz. Bu program ve diğer eski sürüm programların tümü bu şekilde tarafımızda kontrol edilmekte olup herhangi bir uyarı ile karşılaştığımızda site içerisinde eski sürüm için sizlere indirilmeye linki verilmemektedir.

CDBurnerXP Pro 4.0.018.363 Eski Sürüm Görünümü
CDBurnerXP Pro 4.1.1.660 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.