Yorum Yazın.

Cheat Engine ile oyunların hilelerine bakarak hileli bir şekilde oynayabilirsiniz. Cheat Engine yazılımını sayfa içerisinde bilgisayarınıza indirerek, çalıştırın.

Cheat Engine Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Cheat Engine 6.4 İndir Haziran 2014 8.6 MB.
Cheat Engine 7.0 İndir Ağustos 2019 17 MB.

Cheat Engine Hakkında

Cheat Engine, Dark Byte tarafından sunulan içerisinde binlerce oyunun yer aldığı ve her oyun için ayrı, ayrı onlarca hilelerinin bulunduğu Windows işletim sistemine uyumlu oyun hile öğrenme yazılımıdır.

Cheat Engine sadece kurmak ve hilesine bakmak istediğiniz oyunu aratmanız yeterlidir. Basit ve kullanımı kolaydır. Hileyi bir yere not alarak oyunda hile kodlarını veya metinlerini girmeniz oyunda hile yapmanız için yeterli olacaktır.

Sayfa içerisinde Cheat Engine eski sürümünün sürüm numarası, yayın tarihi ve indirme boyutu size verilmiştir. İndirmek için eski sürüme dokunmanız ve bilgisayarınıza kurmanız yeterlidir.

Birçok indirme sitesinde Cheat Engine sürümünü indirirken virüs uyarısı alınmaktadır. Site içerisinde bulunan Cheat Engine temiz olup, anti virüs koruma programları açık halde iken sorunsuz olarak eski sürümü indirebilir ve yine virüs koruma programınız açık bir şekilde Windows işletim sisteminize kurabilir çalıştırabilirsiniz.

Sadece indirin ve yükleyin temiz koruma programlarından tarafımızda test edilmiş olup herhangi bir sorunla karşılaşılmamadır. Bu programda birçok kaynaktan indirme yapıldığında virüslü uyarısı alındığından kullanıcıları önceden detaylı olarak bilgilendirme amaçlıdır.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
Cheat Engine 6.4
Cheat Engine 7.0
Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.