Circle Virtual CD Eski Sürüm İndir

Circle Virtual CD bilgisayarınıza indirerek Windows işletim sisteminizde Windows 10 işletim sistemi de dahil olmak üzere eski sürüm Circle Virtual CD programını kullanabilirsiniz.

Circle Virtual CD Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Circle Virtual CD 1.02 İndir Temmuz 2003 1.2 MB

Circle Virtual CD Hakkında

Circle Virtual CD, Circle of One Corporation tarafından kullanıcıların sanal sürücü oluşturabilmesi için hazırlanmış tamamen ücretsiz sanal sürücü oluşturma programıdır.

Sanal sürücü ile CD veya DVD cihazlarınızda bulunan tüm verileri kalıp halinde bilgisayar ortamına aktarır, program içerisinde CD ve DVD çıkma derdinden kurtararak istediğiniz kalını okutabilirsiniz. Bu çoklu CD Rom kullanma ve CD tak / çıkar gibi işlemlerden sizi kurtarır. Özellikle bazı yazılımlar oyun gibi CD takmanızı ister. CD takılı olmadan açılmaz bu durumda da sanal sürücü özelliğinden yararlanarak CD takmadan kurmuş olduğunuz oyunu çalıştırabilirsiniz.

Başka bir önemli özelliği ise CD okuma zamanla CD çiziklerine neden olabilir. Önemli bir CD’niz varsa eğer Circle Virtual CD ile tek defa sanal bir kalıp oluşturabilir CD’nizi bir daha kullanmayabilirsiniz. CD ve DVD çıkarma derdini ortadan kaldıracak, CD’lerinizin sürekli olarak kullanarak bozulma sorununuzu ortadan kaldıracak olan bu ücretsiz Circle Virtual CD programını bilgisayarınızda kullanmanız da fayda var gibi gözüküyor. Program içerisinde sanal sürücüler için harf belirleyebiliyorsunuz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Circle Virtual CD 1.02

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.