Yorum Yazın.

Circle Virtual CD bilgisayarınıza indirerek Windows işletim sisteminizde Windows 10 işletim sistemi de dahil olmak üzere eski sürüm Circle Virtual CD programını kullanabilirsiniz.

Circle Virtual CD Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Circle Virtual CD 1.02 İndirTemmuz 20031.2 MB.

Circle Virtual CD Hakkında

Circle Virtual CD, Circle of One Corporation tarafından kullanıcıların sanal sürücü oluşturabilmesi için hazırlanmış tamamen ücretsiz sanal sürücü oluşturma programıdır.

Sanal sürücü ile CD veya DVD cihazlarınızda bulunan tüm verileri kalıp halinde bilgisayar ortamına aktarır, program içerisinde CD ve DVD çıkma derdinden kurtararak istediğiniz kalını okutabilirsiniz. Bu çoklu CD Rom kullanma ve CD tak / çıkar gibi işlemlerden sizi kurtarır. Özellikle bazı yazılımlar oyun gibi CD takmanızı ister. CD takılı olmadan açılmaz bu durumda da sanal sürücü özelliğinden yararlanarak CD takmadan kurmuş olduğunuz oyunu çalıştırabilirsiniz.

Başka bir önemli özelliği ise CD okuma zamanla CD çiziklerine neden olabilir. Önemli bir CD’niz varsa eğer Circle Virtual CD ile tek defa sanal bir kalıp oluşturabilir CD’nizi bir daha kullanmayabilirsiniz. CD ve DVD çıkarma derdini ortadan kaldıracak, CD’lerinizin sürekli olarak kullanarak bozulma sorununuzu ortadan kaldıracak olan bu ücretsiz Circle Virtual CD programını bilgisayarınızda kullanmanız da fayda var gibi gözüküyor. Program içerisinde sanal sürücüler için harf belirleyebiliyorsunuz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Circle Virtual CD 1.02

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.