Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 35 saniye

Yorum Yazın.

Clean Master ile Android (APK) işletim sisteminizde virüslerden karşı korunurken aynı zamanda geçmişinizi temizleyebilirsiniz. Bu sayfada Clean Master eski Android sürümü yer almaktadır.

Clean Master Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Clean Master APK 2.5 İndir Bilinmiyor 1.5 MB.
Clean Master APK 3.4.0 İndir Kasım 2017 17.3 MB.

Clean Master Hakkında

Clean Master ile Android işletim sisteminizi virüs ve diğer zararlı yazılımlardan korur ve temizleme işlemi yapabilirsiniz. Bu program size cihazınızda bulunan gereksiz telefonunuzu yavaşlatan dosya ve uygulamaları temizleyerek telefonunuz performansını artırabilir telefon kapasitesinde tasarruf sağlayabilirsiniz.

Diğer özellikleri ise fotoğraflarını güvenle saklayabilir, şarj yardımcı uygulama ile verimli şarj kullanımına sahip olabilir, cep telefonunuzda bulunan oyunları hızlandırabilir, uygulama yöneticisine erişebilir ve cep telefonunuzda uygulama yöneticisi ile işlem yapabilir, Wi-fi güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Cheetah Mobile tarafından geliştirilen ve kullanıcıların ücretsiz olarak kullanımına sunulan Clean Master şu an için popüler koruma ve cep telefonu performans artırma uygulamaları arasında ilk sıradadır.

Özelliklerden de anlaşılacağı üzere az kapasiteye sahip ama birçok özelliği olan Clean Master size cep telefonu güvenliği, performans artıma ve geniş bir bakım için birçok özellikleri içerisinde barındırdığı gözükmektedir.

Clean Master eski sürümü site içerisinde yer almaktadır. Eski sürümüne dokunarak cep telefonunuz veya diğer Android cihaz için yükleyebilir ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu uygulama sadece Android cihazlar (APK) için indirilmeli ve kullanılmalıdır. Diğer işletim sisteminde (APK) çalışmayacaktır.

Clean Master APK 2.5 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.