Clean Master APK Eski Sürüm İndir

Clean Master ile Android (APK) işletim sisteminizde virüslerden karşı korunurken aynı zamanda geçmişinizi temizleyebilirsiniz. Bu sayfada Clean Master Android sürümü yer almaktadır.

Clean Master Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Clean Master APK 2.5 İndir Bilinmiyor 1.4 MB
Clean Master APK 3.4.0 İndir Kasım 2017 17.3 MB
Clean Master APK 7.5.3 İndir Şubat 2022 23 MB

Clean Master Hakkında

Clean Master, Cheetah Mobile ile Android işletim sisteminizi virüs ve diğer zararlı yazılımlardan korur ve temizleme işlemi yapabilirsiniz. Bu program size cihazınızda bulunan gereksiz telefonunuzu yavaşlatan dosya ve uygulamaları temizleyerek telefonunuz performansını artırabilir telefon kapasitesinde tasarruf sağlayabilirsiniz.

Diğer özellikleri ise fotoğraflarını güvenle saklayabilir, şarj yardımcı uygulama ile verimli şarj kullanımına sahip olabilir, cep telefonunuzda bulunan oyunları hızlandırabilir, uygulama yöneticisine erişebilir ve cep telefonunuzda uygulama yöneticisi ile işlem yapabilir, Wi-fi güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Cheetah Mobile tarafından geliştirilen ve kullanıcıların ücretsiz olarak kullanımına sunulan Clean Master şu an için popüler koruma ve cep telefonu performans artırma uygulamaları arasında ilk sıradadır.

Özelliklerden de anlaşılacağı üzere az kapasiteye sahip ama birçok özelliği olan Clean Master size cep telefonu güvenliği, performans artıma ve geniş bir bakım için birçok özellikleri içerisinde barındırdığı gözükmektedir.

Clean Master eski sürümü site içerisinde yer almaktadır. Eski sürümüne dokunarak cep telefonunuz veya diğer Android cihaz için yükleyebilir ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu uygulama sadece Android cihazlar (APK) için indirilmeli ve kullanılmalıdır. Diğer işletim sisteminde (APK) çalışmayacaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Clean Master APK 2.5
Clean Master APK 7.5.3

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.