Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 32 saniye

Yorum Yazın.

Clean Master bilgisayarınız için eski sürümünü sayfada bularak Windows işletim sisteminde kullanmak için eski sürüm Clean Master programı kullanabilirsiniz.

Clean Master PC Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Clean Master PC 2018.1.3.1009 İndirOcak 201821.5 MB.

Clean Master PC Hakkında

Clean Master PC, Cheetah Mobile tarafından Windows işletim sistemi ücretsiz (free) programıdır. İlk olarak Android üzerine çıkan Clean Master Android de en çok indirilen temizleme ve cep telefonu hızlandırma programı olmuş Cheetah Mobile tarafından bilgisayar için de yayınlanmıştır.

Özellikle grafik efektleri ile dikkati çeken bu program, grafik ne alaka diye aklınıza soru gelebilir. Bir programın görüntü yani grafikleri ne kadar iyi olursa kullanıcı programı kullandıkça zevk alır, bu sebepten programda bizce grafik kalitesi de olması gerekir. Bilgisayar hızlandırma, atık dosyaları silerek hard disk bakımı yapma, güvenlik uygulamaları gibi özelliklere sahiptir.

Başta da belirttiğimiz üzere Andorid için sevilen bu program bilgisayar için pek Android kadar talep görmemiştir. Bu programı bilgisayar için iyi bir alternatifi CCleaner programıdır. CCleaner PC için bu programa göre daha etkili ve hızlı temizlik yapmaktadır.

Bu programın eğer Android için eski sürümünü arıyorsanız bu sayfada ki eski sürümü indirmeyiniz. Sitede Clean Master APK Eski Sürüm sayfasına giderek sayfada bulunan APK dosyasını indirmeniz gerekmektedir.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
Clean Master PC 2018.1.3.1009

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.