Clean Master PC Eski Sürüm İndir

Clean Master bilgisayarınız için eski sürümünü sayfada bularak Windows işletim sisteminde kullanmak için eski sürüm Clean Master programı kullanabilirsiniz.

Clean Master PC Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Clean Master PC 2018.1.3.1009 İndirOcak 201821.5 MB

Clean Master PC Hakkında

Clean Master PC, Cheetah Mobile tarafından Windows işletim sistemi ücretsiz (free) programıdır. İlk olarak Android üzerine çıkan Clean Master Android de en çok indirilen temizleme ve cep telefonu hızlandırma programı olmuş Cheetah Mobile tarafından bilgisayar için de yayınlanmıştır.

Özellikle grafik efektleri ile dikkati çeken bu program, grafik ne alaka diye aklınıza soru gelebilir. Bir programın görüntü yani grafikleri ne kadar iyi olursa kullanıcı programı kullandıkça zevk alır, bu sebepten programda bizce grafik kalitesi de olması gerekir. Bilgisayar hızlandırma, atık dosyaları silerek hard disk bakımı yapma, güvenlik uygulamaları gibi özelliklere sahiptir.

Başta da belirttiğimiz üzere Android için sevilen bu program bilgisayar için pek Android kadar talep görmemiştir. Bu programı bilgisayar için iyi bir alternatifi CCleaner programıdır. CCleaner PC için bu programa göre daha etkili ve hızlı temizlik yapmaktadır.

Bu programın eğer Android için eski sürümünü arıyorsanız bu sayfada ki eski sürümü indirmeyiniz. Sitede Clean Master APK Eski Sürüm sayfasına giderek sayfada bulunan APK dosyasını indirmeniz gerekmektedir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Clean Master PC 2018.1.3.1009

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.