Yorum Yazın

Renk kodu bulma ve program içerisinde renk kodu alma programı olan ColorPic programını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

ColorPic Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
ColorPic 1.0 İndir Eylül 2000 223 KB.
ColorPic 3.1 İndir Temmuz 2005 515 KB.
ColorPic 5.0 İndir Kasım 2018 1.2 MB.

ColorPic Hakkında

Bilgisayarınızda ekran üzerinden bulunduğunuz yerin bilgisayar için renk kodunu veren tamamen ücretsiz bir Windows yazılımıdır. Özellikle webmaster veya renk ile alakalı kod yazanların renk kodlarını bulmada yardımcı olacak bir program. Burada verilen renk kodları bilgisayar için değişmeyecek renk kodlarıdır, yani bir renk kodunu hangi programlama diline kullanırsanız veya web sitenize kullanırsanız her kullanılan programlama dili veya diğer kodlama ile yapılan uygulamalar için bu renk kodu geçerlidir. ColorPic renk kodunu her renk kodu uygulamasında kullanabilirsiniz.

Programı çalıştırdıktan sonra farenizin uç kısmını hangi rengin renk kodunu almak istiyorsanız üzeride bekleterek o rengin renk kodunu bulabilirsiniz. Ayrıca programı içerisinden rengi doğru alıp almadığınız görmeniz için seçili rengin rengini program size göstermektedir. Bu şekilde doğru renk kodu alıp almadığınızı anlayabiliyorsunuz.

Program içerisinde kendiniz de renk kodunu girerek girmiş olduğunuz rengin kodunun doğru olup olmadığını anlayabilirsiniz. Sayfa içerisinde ColorPic için eski sürümler yer almıştır. Sürüm numarası, eski sürüm için yayın tarihini ve indirme boyutunu bulabilirsiniz. ColorPic 1.0 direk olarak çalışır, ColorPic 3.1 sürümü için bilgisayarınıza eski sürümünü kurmanız gerekmektedir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
ColorPic 1.0
ColorPic 3.1
ColorPic 5.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.