Yorum Yazın.

ComboFix programı ile bilgisayarınızda Malware denilen zararlı yazılımları taratarak silebileceğiniz ücretsiz Malware tarama ve temizleme programıdır.

ComboFix Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
ComboFix 17.10.17.1 İndirEkim 20175.4 MB.
ComboFix 18.5.17.1 İndirMayıs 20185.4 MB.
ComboFix 19.11.4.1 İndirKasım 20195.4 MB.

ComboFix Hakkında

ComboFix tamamen ücretsiz olarak sunulan malware tarama ve temizleme yazılımıdır. sUBs tarafından geliştirilen ComboFix tamamen ücretsiz olarak kullanıcıların kullanıma sunulmuştur. Windows ortamında yazılımı çalıştırdığınızda işlemleri güvenli ve kesin çözüm üretmek amacı ile DOS ortamında yapan ComboFix şu ana kadar en iyi malware zararlı yazılımları temizleme aracıdır.

ComboFix temizleme aracınızı bilgisayarınızda tek tuşla çalıştırarak taramasını beklersiniz bu sırada internet bağlantısını keserek sistemi derinlemesine temizlemeye başlayacaktır. Temizleme sırasında siz işlem yapmaz ve size detaylı olarak bilgi verecektir.

ComboFix bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı isteyebilir ve açılışta tarama yapabilir. Siz sadece işlemlerin bitmesini beklemeniz yeterlidir. Bilgisayarınızda malware olduğunu düşünüyorsanız veya malware bulunuyorsa ComboFix size yeterli olacaktır.

Malware ne olduğunu bilmeyenler için malware kullanıcı tarafından izin verilmeyen tamamen izinsiz olarak bilgisayara diğer kötü amaçlı kişilerin girmesi amacı ile yazılmış yazılımlardır. Bilgisayarınızın da bulunan kişisel bilgilerin çalışması verilerin kopyalanması ve silinmesi gibi birçok amaca yönelik yazılmış olan yazılımlardır.

Malware bulaşan bir bilgisayarda zararlı malware yazılım gönderen kişi bilgisayar başında siz ne yapıyorsanız aynısı yapabilir sizin kadar özgürdür. Bazen de reklam amaçlı kullanılmaktadır. Bilgisayarınızda bulunan verilerin güvenliği ve bilgisayarınızın güvenliği için malware olmadığını düşünseniz dahi taramamanızda fayda vardır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
ComboFix 18.5.17.1

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.