Yorum Yazın

Complete Internet Repair internet onarma programını Windows için bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Complete Internet Repair Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Complete Internet Repair 5.1.0.3935 İndir Mayıs 2018 2 MB.
Complete Internet Repair 5.2.3.4118 İndir Mayıs 2020 2.7 MB.
Complete Internet Repair 6.1.0.5005 İndir Şubat 2021 2.8 MB.

Complete Internet Repair Hakkında

Complete Internet Repair, Datum tarafından yazılan ve geliştirilen tamamen ücretsiz internet sorunlarını bulma ve onarma aracıdır. Windows işletim sisteminin tümü ile uyumlu olarak çalışır. Hem 32 bit Windows işletim sistemi hem de 64 bit işletim sistemi için internet onarma için kullanılabilir.

Onarım yapacağınız alanlar sırası ile TCP/IP protokolü, DNS, internet tarayıcıları, proxyler, internet güvenlik duvarı, SSL, hosts dosyaları ve internet ihtiyacı duyan, internet bağlantısında gerekli olan diğer yazılımlar.

Programı başlattıktan sonra onarmak istediğiniz yerleri sırası ile manüel olarak elle seçebilir veya tümünü birden onarma işlemi yapabilirsiniz. Onarma bitiminde program onarım sonucunu sizlere detaylı olarak verecektir. Onarma işlemini buradan takip edebilirsiniz.

İnternet bağlatınız da bilinmeyen veya çözmediğiniz sorunlar yüzünden bağlantı sorunu yaşıyor ve nedenini bir türlü bulamıyorsanız, internet bağlantısınız yavaşlığından şikayet ediyorsanız bu eski sürüm tüm Windows işletim sistemi için size yardımcı olabileceğini düşünüyoruz.

Birçok kaynakta Complete Internet Repair programının eski sürümünü indirirken zararlı yazılımlar tarafından engellenmektedir. Site içerisinde yer alan Complete Internet Repair tamamen tarafımızdan kontrol edilerek hiç bir zararlı yazılım tarafından uyarı almamış olup tamamen temiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Complete Internet Repair 5.1.0.3935
Complete Internet Repair 5.2.3.4118
Complete Internet Repair 6.1.0.5005

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.