Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 36 saniye

Yorum Yazın.

Complete Internet Repair internet onarma programının Windows için olan eski sürümünü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Complete Internet Repair Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Complete Internet Repair 5.1.0.3935 İndir Mayıs 2018 2 MB.

Complete Internet Repair Hakkında

Complete Internet Repair, Datum tarafından yazılan ve geliştirilen tamamen ücretsiz internet sorunlarını bulma ve onarma aracıdır. Windows işletim sisteminin tümü ile uyumlu olarak çalışır. Hem 32 bit Windows işletim sistemi hem de 64 bit işletim sistemi için internet onarma için kullanılabilir.

Onarım yapacağınız alanlar sırası ile TCP/IP protokolü, DNS, internet tarayıcıları, proxyler, internet güvenlik duvarı, SSL, hosts dosyaları ve internet ihtiyacı duyan, internet bağlantısında gerekli olan diğer yazılımlar.

Programı başlattıktan sonra onarmak istediğiniz yerleri sırası ile manüel olarak elle seçebilir veya tümünü birden onarma işlemi yapabilirsiniz. Onarma bitiminde program onarım sonucunu sizlere detaylı olarak verecektir. Onarma işlemini buradan takip edebilirsiniz.

İnternet bağlatınız da bilinmeyen veya çözmediğiniz sorunlar yüzünden bağlantı sorunu yaşıyor ve nedenini bir türlü bulamıyorsanız, internet bağlantısınız yavaşlığından şikayet ediyorsanız bu eski sürüm tüm Windows işletim sistemi için size yardımcı olabileceğini düşünüyoruz.

Birçok kaynakta Complete Internet Repair programının eski sürümünü indirirken zararlı yazılımlar tarafından engellenmektedir. Site içerisinde yer alan Complete Internet Repair tamamen tarafımızdan kontrol edilerek hiç bir zararlı yazılım tarafından uyarı almamış olup tamamen temiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Complete Internet Repair 5.1.0.3935 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.