Complete Internet Repair (İnternet Onarma Aracı) Eski Sürüm İndir

Complete Internet Repair internet onarma programını Windows için bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Complete Internet Repair Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Complete Internet Repair 5.1.0.3935 İndir Mayıs 2018 2 MB
Complete Internet Repair 5.2.3.4118 İndir Mayıs 2020 2.7 MB
Complete Internet Repair 6.1.0.5005 İndir Şubat 2021 2.8 MB

Complete Internet Repair Hakkında

Complete Internet Repair, Datum tarafından yazılan ve geliştirilen tamamen ücretsiz internet sorunlarını bulma ve onarma aracıdır. Windows işletim sisteminin tümü ile uyumlu olarak çalışır. Hem 32 bit Windows işletim sistemi hem de 64 bit işletim sistemi için internet onarma için kullanılabilir.

Onarım yapacağınız alanlar sırası ile TCP/IP protokolü, DNS, internet tarayıcıları, proxyler, internet güvenlik duvarı, SSL, hosts dosyaları ve internet ihtiyacı duyan, internet bağlantısında gerekli olan diğer yazılımlar.

Programı başlattıktan sonra onarmak istediğiniz yerleri sırası ile manüel olarak elle seçebilir veya tümünü birden onarma işlemi yapabilirsiniz. Onarma bitiminde program onarım sonucunu sizlere detaylı olarak verecektir. Onarma işlemini buradan takip edebilirsiniz.

İnternet bağlatınız da bilinmeyen veya çözmediğiniz sorunlar yüzünden bağlantı sorunu yaşıyor ve nedenini bir türlü bulamıyorsanız, internet bağlantısınız yavaşlığından şikayet ediyorsanız bu eski sürüm tüm Windows işletim sistemi için size yardımcı olabileceğini düşünüyoruz.

Birçok kaynakta Complete Internet Repair programının eski sürümünü indirirken zararlı yazılımlar tarafından engellenmektedir. Site içerisinde yer alan Complete Internet Repair tamamen tarafımızdan kontrol edilerek hiç bir zararlı yazılım tarafından uyarı almamış olup tamamen temiz olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Complete Internet Repair 5.1.0.3935
Complete Internet Repair 5.2.3.4118
Complete Internet Repair 6.1.0.5005

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.