Contact Form 7 Eklentisi Eski Sürüm İndir

Contact Form 7 WordPress için sitede iletişim formu basit bir şekilde bu eklenti ile yapabilirsiniz.

Contact Form 7 Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Contact Form 7 5.1.1 İndirAralık 2018178 KB
Contact Form 7 5.1.3 İndirMayıs 2019180 KB
Contact Form 7 5.1.4 İndirAğustos 2019180 KB
Contact Form 7 5.1.8 İndirMayıs 2020181 KB
Contact Form 7 5.5.6 İndirŞubat 2022246 KB

Contact Form 7 Hakkında

Contact Form 7, Takayuki Miyoshi tarafından yazılan WordPress için popüler site içerisinde ziyaretçileriniz size mesaj atabilmesi, ulaşabilmesi için kullanabileceğiniz forum eklentisidir. CAPTCHA, Constant Contact ve Akismet desteği ile spam koruma desteği bulunmaktadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Contact Form 7 5.1.1
Contact Form 7 5.1.8

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

6 Yorum veya Soru Var

 1. Erdal Esen 17 Temmuz 2019

  Teşekkür baya aradım burada buldum sorunsuz bir şekilde eklenti çalışıyor.

  1. Moderatör 17 Temmuz 2019

   Sizler için sürekli burada hizmetteyiz Erdal Bey. Herhangi bir istediğiniz sormak istediğiniz olursa buradan yazabilirsiniz.

 2. Nedim Öc 23 Haziran 2019

  Bunu WordPress sistemine nasıl yükleyeceğiz bir de eski sürüm bozmasın?

  1. Moderatör 26 Haziran 2019

   Merhaba Nedim Bey, yükleme işleminden bahsedelim ilk olarak hangi eski versiyonu istiyorsanız siteden o eski versiyonu zipli olarak indiriyorsunuz biz örneği şu an sitede olan Contact Form 7 5.1.1 eski sürümü için verelim.

   contact-form-7.5.1.1 eski sürümünü zipli olarak bu şekilde indirirsiniz. Zip dosyasını açmadan WordPress admin içerisinde eklentiler ve yeni ekletin oradan eklenti yükle seçiminden indirmiş olduğunuz eski versiyonu aynen gösterek “Hemen Yükle” butonuna bastığınızda eklenti yüklenmiş olacaktır.

   Zipli dosyayı açarak yükleyebilir misiniz? Evet, yüklerseniz bu sefer de açılan dosyayı FTP ile /public_html/wp-content/plugins klasörünün içerisine yükleyerek admin panelinden ekletiyi etkileştir yaparak da yükleyebilirsiniz.

   FTP ile yüklemek size iş yükü çıkarır. WordPress zipli dosyaları kendisi açarak yüklediğinden FTP uğraşmadan direk olarak eklentiyi yüklemek daha iyi olacaktır. Başka sorunuz veya size verilen bilgi de eksik olduğunu düşünüyorsanız buradan yine yazabilirsiniz.

 3. Kenan Tolaman 2 Mart 2019

  Her WordPress kullanıcısında olması gereken bir eklenti basit ve kolaydır.

  1. Moderatör 2 Mart 2019

   Kenan Bey, bilginizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. En çok kullanılan WordPress eklentisidir. Eski sürümlerini zamanla buradan sizlere sunuyor olacağız.