Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 47 saniye

Yorum Yazın - 2 Yorum Var.

Contact Form 7 WordPress eklentisinin eski sürümünü indirerek WordPress internet sitesi için eski sürüm Contact Form 7 eklentisini kullanabilirsiniz.

Contact Form 7 Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Contact Form 7 5.1.1 İndir Aralık 2018 178 KB.

Contact Form 7 Hakkında

Contact Form 7, Takayuki Miyoshi tarafından yazılan WordPress için popüler site içerisinde ziyaretçileriniz size mesaj  atabilmesi, ulaşabilmesi için kullanabileceğiniz forum eklentisidir. CAPTCHA, Constant Contact ve Akismet desteği ile spam koruma desteği bulunmaktadır.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Contact Form 7 5.1.1 Eski Sürüm Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.

2 Yorum Var “Contact Form 7 Eklentisi Eski Sürüm İndir”

  1. her wp kullanıcısında olması gereken bir eklenti basit ve kolaydır.

    1. Kenan Bey, bilginizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. En çok kullanılan WordPress eklentisidir. Eski sürümlerini zamanla buradan sizlere sunuyor olacağız.