Contact Form 7 Eklentisi Eski Sürüm İndir

Contact Form 7 WordPress için sitede iletişim formu basit bir şekilde bu eklenti ile yapabilirsiniz.

Contact Form 7 Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Contact Form 7 5.1.1 İndirAralık 2018178 KB
Contact Form 7 5.1.3 İndirMayıs 2019180 KB
Contact Form 7 5.1.4 İndirAğustos 2019180 KB
Contact Form 7 5.1.8 İndirMayıs 2020181 KB
Contact Form 7 5.5.6 İndirŞubat 2022246 KB
Contact Form 7 5.6.3 İndirEylül 2022267 MB

Contact Form 7 Hakkında

Contact Form 7, Takayuki Miyoshi tarafından yazılan WordPress için popüler site içerisinde ziyaretçileriniz size mesaj atabilmesi, ulaşabilmesi için kullanabileceğiniz forum eklentisidir. CAPTCHA, Constant Contact ve Akismet desteği ile spam koruma desteği bulunmaktadır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Contact Form 7 5.1.1
Contact Form 7 5.1.8

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.