Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 59 saniye

Yorum Yazın.

Core Temp için eski sürümü buradan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Eski sürüm Core Temp yazılımını arayanlar için eski sürüm indirme amacı ile hazırlanmıştır.

Core Temp Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Core Temp 1.12.1 (64 Bit) İndir Mayıs 2018 422 KB.
Core Temp 1.12.1 (32 Bit) İndir Mayıs 2018 382 KB.

Core Temp Hakkında

Core Temp, Cpu tarafından yazılan ücretsiz bilgisayarınızda bulunan işlemcinin işlemlerini detayları ile izlemeniz için hazırlanmış Windows yazılımıdır.

Bu program işlemcinin detaylı bilgisini, hızını, tüketimini, çekirdek bilgisini, sıcaklığını size anlık olarak gösterecektir. İşlemcisinin detaylarını merak edenler Core Temp programı kullanabilirler.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Core Temp 1.12.1 Eski Sürümü Görünümü

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.