Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 41 saniye

Yorum Yazın.

CuteFTP Lite, FTP programı için eski sürümünü Windows işletim sisteminize indirerek kullanabilirsiniz.

CuteFTP Lite Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
CuteFTP Lite 8.3.4.0007 İndirMayıs 201012 MB.

CuteFTP Lite Hakkında

CuteFTP Lite ile Windows işletim sisteminizde FTP ile sunucunuza veri gönderimi yapabilirsiniz. CuteFTP Professional farklı daha kolay kullanıma sahip olması ve sade olmasıdır diyebiliriz. CuteFTP Professional, Lite göre daha fazla özelliklere sahiptir ve adından da anlaşılacağı üzere deneyimli kullanıcıların daha çok tercih ettiği programdır.

Eğer CuteFTP Professional eski sürümünü indirmek isterseniz CuteFTP Professional Eski Sürüm İndir sayfasına gidiniz.

CuteFTP Lite, GlobalScape tarafından yapılan deneme sürüm programdır. Bazı kaynaklarda ücretsiz olduğu yazmaktadır. Bu bilgi yanlış bir bilgidir program 1 ay deneme süresi içerisinden lisansı satın almazsa işlem yapmanızı engeller deneme sürüm olduğunu sayfa içerisinde bulunan eski sürüm görünümünden de anlayabilirsiniz.

Program açıldığından bir tarafta sizin bilgisayarınızda olan verileri görürsünüz diğer tarafta ise sunucunuza giriş yaptıysanız sunucu verilerini görürsünüz. Bu şekilde soldan sağa yani sunucuya veri yüklemesi yapabilir veya sürekle bırak özelliği ile sunucuya veri gönderimi yapabilirsiniz.

Sunucu bilgi girişlerinizi tek sefer yapmanız yeterlidir. Diğer açılışlarda tekrar, tekrar sunucuya giriş yapmanıza gerek kalmadan şifreyi hatırla özelliğini kullanabilirsiniz. Sunucu içerisinde bulunan dosyaları isme, tarihe, klasör ve dosya biçimlerine göre sıralayabilir, verilerin öz niteliklerini yani yazım izinlerini görebilirsiniz.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
CuteFTP Lite 8.3.4.0007

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.