Yorum Yazın

CuteFTP Lite, FTP programı için eski sürümünü Windows işletim sisteminize indirerek kullanabilirsiniz.

CuteFTP Lite Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
CuteFTP Lite 8.3.4.0007 İndir Mayıs 2010 9.5 MB.

CuteFTP Lite Hakkında

CuteFTP Lite ile Windows işletim sisteminizde FTP ile sunucunuza veri gönderimi yapabilirsiniz. CuteFTP Professional farklı daha kolay kullanıma sahip olması ve sade olmasıdır diyebiliriz. CuteFTP Professional, Lite göre daha fazla özelliklere sahiptir ve adından da anlaşılacağı üzere deneyimli kullanıcıların daha çok tercih ettiği programdır.

Eğer CuteFTP Professional eski sürümünü indirmek isterseniz CuteFTP Professional Eski Sürüm İndir sayfasına gidiniz.

CuteFTP Lite, GlobalScape tarafından yapılan deneme sürüm programdır. Bazı kaynaklarda ücretsiz olduğu yazmaktadır. Bu bilgi yanlış bir bilgidir program 1 ay deneme süresi içerisinden lisansı satın almazsa işlem yapmanızı engeller deneme sürüm olduğunu sayfa içerisinde bulunan eski sürüm görünümünden de anlayabilirsiniz.

Program açıldığından bir tarafta sizin bilgisayarınızda olan verileri görürsünüz diğer tarafta ise sunucunuza giriş yaptıysanız sunucu verilerini görürsünüz. Bu şekilde soldan sağa yani sunucuya veri yüklemesi yapabilir veya sürekle bırak özelliği ile sunucuya veri gönderimi yapabilirsiniz.

Sunucu bilgi girişlerinizi tek sefer yapmanız yeterlidir. Diğer açılışlarda tekrar, tekrar sunucuya giriş yapmanıza gerek kalmadan şifreyi hatırla özelliğini kullanabilirsiniz. Sunucu içerisinde bulunan dosyaları isme, tarihe, klasör ve dosya biçimlerine göre sıralayabilir, verilerin öz niteliklerini yani yazım izinlerini görebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
CuteFTP Lite 8.3.4.0007

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.