CuteFTP Professional Eski Sürüm İndir

CuteFTP Professional indirmek ve bilgisayarınızda kullanmak istiyorsunuz. Sayfada yer verdik indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

CuteFTP Professional Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
CuteFTP Professional 1.0 İndirMart 20012.3 MB
CuteFTP Professional 2.8 İndirBilinmiyor1.2 MB
CuteFTP Professional 9.0 İndirKasım 201217.2 MB
CuteFTP Professional 9.3.0.3 İndirTemmuz 201817.3 MB

CuteFTP Professional Hakkında

CuteFTP Professional bilinen en eski ve hızlı dosya transfer programıdır. GlobalScape tarafından sunulan bu transfer programı deneme sürümü olarak tüm sürümleri indirilmektedir.

Özellikle site sahiplerinin kullandığı bu yazılım site sahiplerinin sunucularını hızlı dosya atma, sunucu dosya ve klasörler üzerinde isim değiştirme, klasör ya da dosya oluşturma, gönderme, klasörleri isme göre sıralama, dosyaları boyuta göre sıralama. Ek tuş ile bilgisayarda bulunan klasör ve diğer verileri sürekle bırak yöntemi ile sunucuya gönderme, sunucuda bulunan dosyaları türlerine göre sıralama. Gönderilen klasör, dosya ve diğer verilerin öğe adı, şeritli bir şekilde verilerin gönderirken ilerleme durumunu, veri gönderimi için başlangıç süresi ve bitiş süresini ve gönderme hızının ne olduğunu görebilmektedir.

Deneme sürümü olmasına rağmen dosya transfer programların arasında en çok kullanılan CuteFTP’nin tercih edilme sebepleri arasında en önemli nedeni kolay kullanıma sahip olmasının yanı sıra hızlı bir şekilde dosya transferi yapmasıdır.

CuteFTP ile birçok klasör ve dosyaları tek tuşla aynı anda sunucuya gönderebilirsiniz. Siz programı arka plana atarak işinizi yaparken CuteFTP atmış olduğunuz klasör ve dosyaları arka planda yükleyecektir. Klasör ve dosya transferi sırasında elektrik veya internet kesintisi olsa program transferi durdurarak internete bağlandığınızda kaldığı yerden devam edecektir.

Bu programın daha kolay kullanım özelliği sahip olan aynı firmanın yayımladığı CuteFTP Lite programının da eski sürümünü inceleyerek, indirebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

CuteFTP Professional 1.0
CuteFTP Professional 9.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

3 Yorum veya Soru Var

 1. Şahin MAZI 10 Aralık 2019

  abi ftp programlarından cuteftp proyu tek geçerim takır, takır çalışıyor filezilla 50 KB yüklemeye kadar düşüyor. Cute pro saniyede 3 farklı dosyayı 400 KB kadar atıyor adamlar yapmış özelliklede 9.0 eski sürümü gayet hızlı ve kullanışlıdır.

  1. Moderatör 10 Aralık 2019

   Şahin Bey, 9.0 sürümü gerçekten başarılı sorunsuz tüm Windows programlarında çalışması ve sizin dediğiniz gibi yüksek hızda kesintisi yükleme yapması ile diğer programları açık farkla geçecek bir programdır CuteFTP Professional 9.0 sürümü.

 2. Moderatör 2 Nisan 2018

  CuteFTP Professional eski sürümünü indirmek isteyenlere 9.0 sürümünü tavsiye ederiz. Sorunsuz bir şekilde tüm Windows işletim sisteminde çalışmaktadır özellikle Windows 7 kullanıcıları için hızlı ve sorunsuzdur. 9.0 sürümünde ki diğer bir özellik ise diğer alt sürümlerde atılan dosya otomatik olarak listeden bittiğinde çıkmaktadır. 9.0 sürümünde aktarım bittikten sonra yine listede attığınız dosyayı görebiliyorsunuz. Bu şekilde bu dosyayı attım mı acaba diye düşünmenize gerek kalmıyor.