Yorum Yazın - 3 Yorum Var

CuteFTP Professional indirmek ve bilgisayarınızda kullanmak istiyorsunuz. Sayfada yer verdik indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

CuteFTP Professional Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
CuteFTP Professional 1.0 İndir Mart 2001 2.3 MB.
CuteFTP Professional 2.8 İndir Bilinmiyor 1.2 MB.
CuteFTP Professional 9.0 İndir Kasım 2012 17.2 MB.
CuteFTP Professional 9.3.0.3 İndir Temmuz 2018 17.3 MB.

CuteFTP Professional Hakkında

CuteFTP Professional bilinen en eski ve hızlı dosya transfer programıdır. GlobalScape tarafından sunulan bu transfer programı deneme sürümü olarak tüm sürümleri indirilmektedir.

Özellikle site sahiplerinin kullandığı bu yazılım site sahiplerinin sunucularını hızlı dosya atma, sunucu dosya ve klasörler üzerinde isim değiştirme, klasör ya da dosya oluşturma, gönderme, klasörleri isme göre sıralama, dosyaları boyuta göre sıralama. Ek tuş ile bilgisayarda bulunan klasör ve diğer verileri sürekle bırak yöntemi ile sunucuya gönderme, sunucuda bulunan dosyaları türlerine göre sıralama. Gönderilen klasör, dosya ve diğer verilerin öğe adı, şeritli bir şekilde verilerin gönderirken ilerleme durumunu, veri gönderimi için başlangıç süresi ve bitiş süresini ve gönderme hızının ne olduğunu görebilmektedir.

Deneme sürümü olmasına rağmen dosya transfer programların arasında en çok kullanılan CuteFTP’nin tercih edilme sebepleri arasında en önemli nedeni kolay kullanıma sahip olmasının yanı sıra hızlı bir şekilde dosya transferi yapmasıdır.

CuteFTP ile birçok klasör ve dosyaları tek tuşla aynı anda sunucuya gönderebilirsiniz. Siz programı arka plana atarak işinizi yaparken CuteFTP atmış olduğunuz klasör ve dosyaları arka planda yükleyecektir. Klasör ve dosya transferi sırasında elektrik veya internet kesintisi olsa program transferi durdurarak internete bağlandığınızda kaldığı yerden devam edecektir.

Bu programın daha kolay kullanım özelliği sahip olan aynı firmanın yayımladığı CuteFTP Lite programının da eski sürümünü inceleyerek, indirebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
CuteFTP Professional 1.0
CuteFTP Professional 9.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

3 Yorum Var “CuteFTP Professional Eski Sürüm İndir”

  1. abi ftp programlarından cuteftp proyu tek geçerim takır, takır çalışıyor filezilla 50 kb. yüklemeye kadar düşüyor Cute pro saniyede 3 farklı dosyayı 400 Kb. kadar atıyor adamlar yapmış özelliklede 9.0 eski sürümü gayet hızlı ve kullanışlı.

    1. Şahin Bey, 9.0 sürümü gerçekten başarılı sorunsuz tüm Windows programlarında çalışması ve sizin dediğiniz gibi yüksek hızda kesintisi yükleme yapması ile diğer programları açık farkla geçecek bir programdır CuteFTP Professional 9.0 sürümü.

  2. CuteFTP Professional eski sürümünü indirmek isteyenlere 9.0 sürümünü tavsiye ederiz. Sorunsuz bir şekilde tüm Windows işletim sisteminde çalışmaktadır özellikle Windows 7 kullanıcıları için hızlı ve sorunsuzdur. 9.0 sürümünde ki diğer bir özellik ise diğer alt sürümlerde atılan dosya otomatik olarak listeden bittiğinde çıkmaktadır. 9.0 sürümünde aktarım bittikten sonra yine listede attığınız dosyayı görebiliyorsunuz. Bu şekilde bu dosyayı attım mı acaba diye düşünmenize gerek kalmıyor.