Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 46 saniye

Yorum Yazın.

Engellenmiş girişi yasaklanmış sitelere giriş için kullanabileceğiniz CyberGhost VPN indirmek ister misiniz? Sayfada CyberGhost VPN indirerek Windows işletim sisteminizde kullanabilirsiniz.

CyberGhost VPN Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
CyberGhost VPN 6 – 6.5.2.42 İndirNisan 2018467 KB.

CyberGhost VPN Hakkında

CyberGhost VPN, S.A.D. GmbH tarafından kullanıcıları kullanımına sunulan deneme sürüm olan VPN programıdır. Bir siteye eğer giriş yapıyor ve engellediyse S.A.D. GmbH tarafından yazılan CyberGhost VPN eski sürümünü kullanarak engelli, girişi engellenen sitelere bilgisayarınızdan giriş yapabilmeniz mümkündür.

Günümüzde sıklıkla yaygılaşan VPN uygulamaları neredeyse yüzlercedir. Bunlardan çoğunluğu ise başarı sağlamamakta siteye giriş yapmak isteniz yine de girme sıkıntısı veya hiç girmeme durumu ile karşılaşmanız ne yazık ki diğer programlar yaşanmaktadır. Bu yazılım deneme sürüm ve kısıtlama olmasına rağmen engelli sitelere girişte başarı sağlamaktadır.

Programı kullanacak kişiler ip güvenliğini de sağlamaktadır. İp adresinin gözükmez ve güvenli bir şekilde internette gezinti yapabilmeniz mümkündür. Boyutu küçüktür hemen kurulu yapabilir. İngilizce dil seçini vardır, Türkçe dil seçimi yoktur.

İnternette anonim olarak gezinti yapmak istiyor ve yasaklanmış sitelere giriş yapmak istiyorsanız deneme sürüm olan CyberGhost VPN denemenizi tavsiye ederiz. Kurduğunuz ve programı başlattığınız andan itibaren anonim olur ve yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

Bu programın size uygun olamadığını düşünürseniz site içerisinde yasaklı sitelerre giriş programlarının ücretsiz veya deneme sürüm olan eski sürümlerine bakabilirsiniz.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
CyberGhost VPN 6 – 6.5.2.42

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.