CyberGhost VPN Eski Sürüm İndir

Engellenmiş girişi yasaklanmış sitelere giriş için kullanabileceğiniz CyberGhost VPN indirmek ister misiniz? Sayfada CyberGhost VPN indirerek Windows işletim sisteminizde kullanabilirsiniz.

CyberGhost VPN Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
CyberGhost VPN 6 – 6.5.2.42 İndirNisan 2018467 KB

CyberGhost VPN Hakkında

CyberGhost VPN, S.A.D. GmbH tarafından kullanıcıları kullanımına sunulan deneme sürüm olan VPN programıdır. Bir siteye eğer giriş yapıyor ve engellediyse S.A.D. GmbH tarafından yazılan CyberGhost VPN eski sürümünü kullanarak engelli, girişi engellenen sitelere bilgisayarınızdan giriş yapabilmeniz mümkündür.

Günümüzde sıklıkla yaygılaşan VPN uygulamaları neredeyse yüzlercedir. Bunlardan çoğunluğu ise başarı sağlamamakta siteye giriş yapmak isteniz yine de girme sıkıntısı veya hiç girmeme durumu ile karşılaşmanız ne yazık ki diğer programlar yaşanmaktadır. Bu yazılım deneme sürüm ve kısıtlama olmasına rağmen engelli sitelere girişte başarı sağlamaktadır.

Programı kullanacak kişiler ip güvenliğini de sağlamaktadır. İp adresinin gözükmez ve güvenli bir şekilde internette gezinti yapabilmeniz mümkündür. Boyutu küçüktür hemen kurulu yapabilir. İngilizce dil seçini vardır, Türkçe dil seçimi yoktur.

İnternette anonim olarak gezinti yapmak istiyor ve yasaklanmış sitelere giriş yapmak istiyorsanız deneme sürüm olan CyberGhost VPN denemenizi tavsiye ederiz. Kurduğunuz ve programı başlattığınız andan itibaren anonim olur ve yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

CyberGhost VPN 6 – 6.5.2.42

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.