Yorum Yazın

Engellenmiş girişi yasaklanmış sitelere giriş için kullanabileceğiniz CyberGhost VPN indirmek ister misiniz? Sayfada CyberGhost VPN indirerek Windows işletim sisteminizde kullanabilirsiniz.

CyberGhost VPN Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
CyberGhost VPN 6 – 6.5.2.42 İndir Nisan 2018 467 KB.

CyberGhost VPN Hakkında

CyberGhost VPN, S.A.D. GmbH tarafından kullanıcıları kullanımına sunulan deneme sürüm olan VPN programıdır. Bir siteye eğer giriş yapıyor ve engellediyse S.A.D. GmbH tarafından yazılan CyberGhost VPN eski sürümünü kullanarak engelli, girişi engellenen sitelere bilgisayarınızdan giriş yapabilmeniz mümkündür.

Günümüzde sıklıkla yaygılaşan VPN uygulamaları neredeyse yüzlercedir. Bunlardan çoğunluğu ise başarı sağlamamakta siteye giriş yapmak isteniz yine de girme sıkıntısı veya hiç girmeme durumu ile karşılaşmanız ne yazık ki diğer programlar yaşanmaktadır. Bu yazılım deneme sürüm ve kısıtlama olmasına rağmen engelli sitelere girişte başarı sağlamaktadır.

Programı kullanacak kişiler ip güvenliğini de sağlamaktadır. İp adresinin gözükmez ve güvenli bir şekilde internette gezinti yapabilmeniz mümkündür. Boyutu küçüktür hemen kurulu yapabilir. İngilizce dil seçini vardır, Türkçe dil seçimi yoktur.

İnternette anonim olarak gezinti yapmak istiyor ve yasaklanmış sitelere giriş yapmak istiyorsanız deneme sürüm olan CyberGhost VPN denemenizi tavsiye ederiz. Kurduğunuz ve programı başlattığınız andan itibaren anonim olur ve yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

Bu programın size uygun olamadığını düşünürseniz site içerisinde yasaklı sitelerre giriş programlarının ücretsiz veya deneme sürüm olan eski sürümlerine bakabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
CyberGhost VPN 6 – 6.5.2.42

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.