DAEMON Tools Lite Eski Sürüm İndir

İmaj ve kalıp dosyası yapmanıza yarayan yazılım olan DAEMON Tools Lite programını sayfadan indirebilirsiniz.

DAEMON Tools Lite Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Daemon Tools 2.70 İndir Mayıs 2001 182 KB
Daemon Tools 3.44 İndir Haziran 2005 490 KB
DAEMON Tools Lite 5.0.1.0406 İndir Şubat 2015 12.6 MB

DAEMON Tools Lite Hakkında

DAEMON Tools Lite ile cd veya DVD içeriğinizin imaj dosyasını alarak CD ve DVD takmadan CD ve DVD takılı gibi işlem yapabilirsiniz. Sürekli CD ve DVD takmaktan sıkılanlar veya oyunu cd takmadan oynayamayanlar için DAEMON Tools Lite yardıma koşuyor.

Program istediğiniz CD veya DVD takara DAEMON Tools Lite ile bilgisayarınıza imaj oluşturmalı ve ihtiyacınız olduğunda program içerisinde imaj üzerine tıklayarak bilgisayarınızda çalıştırmanız yeterli olacaktır. Program CD veya DVD içeriğini birebir alır! Disc Soft Ltd. tarafından geliştirilen ücretsiz bir yazılımdır. Sayfa içerisinde ziyaretçilere Disc Soft Ltd. DAEMON Tools Lite eski sürümlerini listede yer verdik. Sırası ile bu eski sürümlere ulaşabilirsiniz.

İstediğiniz eski sürüme dokunarak bilgisayarınıza indirebilir anında kullanabilirsiniz. Her sürüm için sürüm numarası ve indirme boyutu sayfa içerisinde sürümlerin yanında yer almaktadır, inceleyerek indirme işlemi yapabilirsiniz.

DAEMON Tools Lite aynı zamanda CD ve DVD aygıtlarınızın çizilmesine de engel olmuş olacaktır. Önemli CD ve DVD içeriğinizi bilgisayarınıza imaj alarak arşiv yapma ve istediğiniz de kullanma imkânı DAEMON Tools Lite ile daha kolay ve hızlı olacaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

DAEMON Tools Lite 5.0.1.0406

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

1 Yorum veya Soru Var

  1. Moderatör 22 Ağustos 2018

    DAEMON Tools Lite 5.0.1.0406 versiyonu yüklemek isteyenler, .NET Framework ek yazılımı yüklemelerine gerek yoktur. DAEMON Tools Lite 5.0.1.0406 eski sürümünü bilgisayarınıza yükledikten sonra direk olarak çalışacaktır.