Yorum Yazın - 1 Yorum Var.

İmaj ve kalıp dosyası yapmanıza yarayan yazılım olan DAEMON Tools Lite programını sayfadan indirebilirsiniz.

DAEMON Tools Lite Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Daemon Tools 2.70 İndir Mayıs 2001 182 KB.
Daemon Tools 3.44 İndir Haziran 2005 490 KB.
DAEMON Tools Lite 5.0.1.0406 İndir Şubat 2015 12.6 MB.

DAEMON Tools Lite Hakkında

DAEMON Tools Lite ile cd veya DVD içeriğinizin imaj dosyasını alarak CD ve DVD takmadan CD ve DVD takılı gibi işlem yapabilirsiniz. Sürekli CD ve DVD takmaktan sıkılanlar veya oyunu cd takmadan oynayamayanlar için DAEMON Tools Lite yardıma koşuyor.

Program istediğiniz CD veya DVD takara DAEMON Tools Lite ile bilgisayarınıza imaj oluşturmalı ve ihtiyacınız olduğunda program içerisinde imaj üzerine tıklayarak bilgisayarınızda çalıştırmanız yeterli olacaktır. Program CD veya DVD içeriğini birebir alır! Disc Soft Ltd. tarafından geliştirilen ücretsiz bir yazılımdır. Sayfa içerisinde ziyaretçilere Disc Soft Ltd. DAEMON Tools Lite eski sürümlerini listede yer verdik. Sırası ile bu eski sürümlere ulaşabilirsiniz.

İstediğiniz eski sürüme dokunarak bilgisayarınıza indirebilir anında kullanabilirsiniz. Her sürüm için sürüm numarası ve indirme boyutu sayfa içerisinde sürümlerin yanında yer almaktadır, inceleyerek indirme işlemi yapabilirsiniz.

DAEMON Tools Lite aynı zamanda CD ve DVD aygıtlarınızın çizilmesine de engel olmuş olacaktır. Önemli CD ve DVD içeriğinizi bilgisayarınıza imaj alarak arşiv yapma ve istediğiniz de kullanma imkânı DAEMON Tools Lite ile daha kolay ve hızlı olacaktır.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
DAEMON Tools Lite 5.0.1.0406
Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.

Sadece 1 Yorum Var “DAEMON Tools Lite Eski Sürüm İndir”

  1. DAEMON Tools Lite 5.0.1.0406 versiyonu yüklemek isteyenler, .NET Framework ek yazılımı yüklemelerine gerek yoktur. DAEMON Tools Lite 5.0.1.0406 eski sürümünü bilgisayarınıza yükledikten sonra direk olarak çalışacaktır.