Yorum Yazın

Sistem koruma ve sistemi tamamen her Windows başlangıcında sıfırlayarak eski haline getiren Deep Freeze eski sürümünü sayfada bulabilirsiniz.

Deep Freeze Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Deep Freeze 8.37.020.4674 İndir Ekim 2017 13.3 MB.
Deep Freeze 8.53.020.5458 İndir Mayıs 2018 11.9 MB.

Deep Freeze Hakkında

Deep Freeze bilgisayarınız için yapılan işlemleri bilgisayarınız açılıp kapatılana kadar kayıt etmeyerek ilk kurduğunuz ya da Deep Freeze başlattığınız hale geri getirir.

Sizden başka birçok kullanıcı özellikle internet cafe veya birden çok kullanıcıları tercih ettiği Deep Freeze kurduğunuz anda bilgisayarınızda olan tüm bilgileri bir kalıp olarak kayıt eder. Her Windows açılışında bilgisayarınızda dosya kopyalama, gezinti ve diğer tüm işlemleri Windows kapatıldığında tekrar kalıp hale getirdiğiniz hale getirecektir.

Deep Freze kurulu olan bilgisayara zararlı yazılım dahi bulaşsa Windows işletim sistemini tamamen de silseniz dosyalar tekrar eski haline gelecektir. Bu da sizin bilgisayar güvenliğinizi sağlarken bilgisayar bozulmasına karşı önlem olacaktır.

Deep Freeze kullanırken dikkat etmeniz gereken Deep Freeze açıkken yaptığınız hiç bir işlem bilgisayarda tutulmayacaktır. Bu sebeple Deep Freeze bilgisayarınızda açıksa önemli dosya veya başka bir kayıt işleminiz Windows başladığında silinecektir.

Bu durumda Deep Freeze kapatarak işlemlerini Deep Freeze ile kayıt etmeli veya başka bir yere dosya veya dosyalarını yedek almanızı tavsiye ederiz. Deep Freeze olan bilgisayarda eski işlemleri geri almak gibi bir şansınız ne yazık ki yoktur.

Deep Freeze program ekle – kaldırdan kaldıralan bir program değildir. Programı kaldırmak için Deep Freeze nasıl kaldırılır bilginiz olması gereklidir. Deep Freeze nasıl kaldırılır biliyorsanız sitede blog kategorisi içerisinde Deep Freeze Nasıl Kaldırılır? öğrenebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Deep Freeze 8.37.020.4674
Deep Freeze 8.53.020.5458

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.