Yorum Yazın

Defraggler, disk birleştirme, harddisk performans arttırma ve hard disk bad sektör koruma programıdır. Disk birleştirmeler disklerinizide bad sektör yani bozuk sektörler olmamasına yardımcı olan önerilen işlemdir.

Defraggler Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Defraggler 2.22.995 İndir Mayıs 2018 6.1 MB.

Defraggler Hakkında

Defraggler, Ccleaner gibi çok kullanılan temizleme programların yapımcısı olan Piriform Ltd. tarafından üretilen disk birleştirme programıdır, ücretsizdir.

Sürücülerinizin dosya yükleme, silme, kurma kaldırma gibi uzun süredir birleştirme yapmamadan dolayı zamanla yavaşlar. Her silinen veride hard diskinizde belli bir aralık oluşur sürücünüz bu aralığı geçerken yavaşlar hatta ilerde bad sektör yani kötü sektör oluşabilmektedir.

Sıklıkla veri girişi ve silme işlemi yapıyorsanız sürücü sağlığı için bir birleştirici programı kullanmalısınız. Defraggler bu konularda size yardımcı olacaktır. Programda birleştirmek istediğiniz sürücü seçerek tek tuşla birleştirme yapmasını beklemeniz yeterlidir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Defraggler 2.22.995

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.