DesktopOK (Masaüstü İkon Düzenleme) Eski Sürüm İndir

DesktopOK, bilgisayarınıza indirerek istediğiniz sürümü bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

DesktopOK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
DesktopOK 5.51 (32 Bit) İndirTemmuz 2018212 KB
DesktopOK 5.51 (64 Bit) İndirTemmuz 2018323 KB
DesktopOK 5.77 (64 Bit) İndirKasım 2018342 KB
DesktopOK 5.77 (32 Bit) İndirKasım 2018221 KB
DesktopOK 7.27 (32 Bit) İndirMayıs 2020269 KB
DesktopOK 7.27 (64 Bit) İndirMayıs 2020343 KB

DesktopOK Hakkında

DesktopOK, Nenad Hrg tarafından üretilen ücretsiz masaüstü ikonlarını düzenlemeye yarayan yararlı yazılımdır.

Program ile masa üstünde bulunan simgeleri gösterebilir veya gizleyebilirsiniz, ikonları otomatik olarak kayıt edebilirsiniz, kurulum gerektirmeden Windows 32 bit içinde Windows 64 bit için de kullanabilir klasör içerisinde bulunan tüm eski sürüm dosyalarını alarak yine başka bir bilgisayar için kurulumsuz olarak çalıştırabilirsiniz.

Programın en önemli özelliği sadece bir tıklama ile önceden kayıt etmiş olduğunuz ikonların yerlerine tek, tek uğraşmaktansa aniden eski konumlarına getirmesidir.

Ekran çözünürlüğü değiştikten sonra otomatik olarak ikonlarını listelemeyenler için bu simgeleri yerleştirmede zamandan size kazandıracaktır. Nasıl simgelerin dizilmesini istiyorsanız kayıt edin ve kayıt ettiğiniz yerlere bir tuşla yeniden sıralayın.

Programın Türkçe dil desteği vardır. Açılışta İngilizce olan dil seçimini programın alt tarafında bulunan dil seçimi alanından Türkçe olarak seçebilir, tamamen Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Sayfa içerisinde DesktopOK 32 bit ve 64 bit olmak üzere eski sürüm indirmesi sunulmuştur. Aksi belirtilmedikçe 32 bit Windows kullanıcıları sayfada bulunan 32 bit indirme seçeneğini kullanmalı, 64 bit işletim sistemi kullanıcıları ise 64 bit indirme seçeneğini kullanmaları gerekmektedir.

DesktopOK eski sürüm için yine sayfa içerisinde sürüm numarasını, sürüm yayınlanma tarihini ve indirme boyutunu görerek indirme yapabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

DesktopOK 5.51
DesktopOK 5.77
DesktopOK 7.27

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.