DesktopSnowOK (Masaüstü Kar Yağdırma) Eski Sürüm İndir

DesktopSnowOK masaüstü için kar yağdırma efekti uygular.

DesktopSnowOK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
DesktopSnowOK 3.73 (64 Bit) İndirAralık 2018182 KB
DesktopSnowOK 3.73 (32 Bit) İndirAralık 2018146 KB
DesktopSnowOK 3.91 (64 Bit) İndirTemmuz 2019190 KB
DesktopSnowOK 3.91 (32 Bit) İndirTemmuz 2019126 KB

DesktopSnowOK Hakkında

DesktopSnowOK, Nenad Hrg geliştirici tarafından hazırlanan bilgisayarınızda kar yağış efekti uygulayan ücretsiz yazılımdır. Bu yazılımla kar rengini, hızını, boyutunu, adetini, yukarı, aşağı yağış hareketini ve şefaflığını değiştirebilirsiniz. Masaüstünü eğlenceli hale getirerek klasik masaüstünü renklendirebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

DesktopSnowOK 3.73
DesktopSnowOK 3.91

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

3 Yorum veya Soru Var

 1. Melis Durmaz 21 Kasım 2019

  Yılbaşı geliyor. Hazırlık için yükledim. Güzel bir program kış aylarında evde sıcakça hoş oluyor.

  1. Moderatör 23 Kasım 2019

   Selam Melis Hanım, bu tür masaüstü eğlendirici, renklendirme programların eski sürümleri sitede yer almaktadır. Diğer programların incelediyseniz vaktiniz varsa diğer masaüstü eğlence programları incelemenizi tavsiye ederiz.

 2. Songül Çağlayan 25 Şubat 2019

  Masaüstüne hoş bir kar eklentisi yapıyor fakat zamanla gözünüz yoruluyor ve dikkatiniz dağılıyor. Belki ekran koruyucu tarzı olabilir ama ekran koruyucu değil. Program sürekli siz çalıştırdığınızda kar yağma efekti yapıyor. Efektler iyi ama kafa karıştırması itici geliyor.