Yorum Yazın - 3 Yorum Var

DesktopSnowOK, eski sürümünü sayfa içerisinden bilgisayarınıza indirebilir, eski sürüm olan DesktopSnowOK programını kullanabilirsiniz.

DesktopSnowOK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
DesktopSnowOK 3.73 (64 Bit) İndir Aralık 2018 182 KB.
DesktopSnowOK 3.73 (32 Bit) İndir Aralık 2018 146 KB.
DesktopSnowOK 3.91 (64 Bit) İndir Temmuz 2019 190 KB.
DesktopSnowOK 3.91 (32 Bit) İndir Temmuz 2019 126 KB.

DesktopSnowOK Hakkında

DesktopSnowOK, Nenad Hrg geliştirici tarafından hazırlanan bilgisayarınızda kar yağış efekti uygulayan ücretsiz yazılımdır. Bu yazılımla kar rengini, hızını, boyutunu, adetini, yukarı, aşağı yağış hareketini ve şefaflığını değiştirebilirsiniz. Masaüstünü eğlenceli hale getirerek klasik masaüstünü renklendirebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

DesktopSnowOK 3.73
DesktopSnowOK 3.91

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

3 Yorum Var “DesktopSnowOK (Masaüstü Kar Yağdırma) Eski Sürüm İndir”

  1. yıl başı geliyor hazırlık için yükledim güzel bir program kış aylarında evde sıcakca hoş oluyor

    1. Selam Melis Hanım, bu tür masaüstü eğlendirici, renklendirme programların eski sürümleri sitede yer almaktadır. Diğer programların incelediyseniz vaktiniz varsa diğer masaüstü eğlence programları incelemenizi tavsiye ederiz.

  2. masaüstüne hoş bir kar eklentisi yapıyor fakat zamanla gözünüz yoruluyor ve dikkatiniz dağılıyor belki ekran koruyucu tarzı olabilir ama ekran koruyucu değil program sürekli siz çalıştırdığınızda kar yağma efekti yapıyor efektler iyi ama kafa karıştırması eksi bir durum.