Digitoy Games Çanak Okey Extra APK Eski Sürüm İndir

Ücretsiz çanak kırmalı ve seviye atlamalı Çanak Okey oyun uygulamasıdır.

Digitoy Games Çanak Okey Extra APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Digitoy Games Çanak Okey Extra APK 2.1.4 İndirTemmuz 201910 MB
Digitoy Games Çanak Okey Extra APK 2.7.7 İndirEylül 202132.8 MB

Digitoy Games Çanak Okey Extra APK Hakkında

Çanak Okey Extra, Digitoy Games yazılan ücretsiz, oyun içib satın alma öğeleri içeren Çanak Okey Android oyun uygulamasıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Digitoy Games Çanak Okey Extra APK 2.1.4
Digitoy Games Çanak Okey Extra APK 2.7.7

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.

3 Yorum veya Soru Var

 1. Mehmet Turhan Avadanoğlu 13 Ekim 2021

  Okey extram vardı kendiliğinden silinmiş. 5000 bine yakında çip param vardı. Çip paramı ve okey extranın geri yüklenmesini istiyorum.

 2. Fahri Duyar 6 Ağustos 2020

  Eski sürüm daha güzeldi.

  1. Moderatör 7 Ağustos 2020

   Selam Fahri Bey, her yeni sürüm eski sürümü aratır bunu bildiğimizden sizlerin eski sürümleri indirme imkânını sitede sunmaktayız.