Yorum Yazın - 4 Yorum Var

Lig TV Android uygulamasıdır. Türkiye ve Dünya futbolu içerir.

Digiturk beIN SPORTS TR APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Digiturk beIN SPORTS TR APK 1.5.31 İndir Aralık 2019 10.2 MB.
Digiturk beIN SPORTS TR APK 2.0.0 İndir Ağustos 2021 20 MB.

Digiturk beIN SPORTS TR APK Hakkında

beIN SPORTS TR, Digiturk tarafından sunulan ücretsiz reklam içeren Lig TV Android uygulamasıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Digiturk beIN SPORTS TR APK 1.5.31
Digiturk beIN SPORTS TR APK 2.0.0
Kategori: Mobil Etiket:

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

4 Yorum Var “Digiturk beIN SPORTS TR APK Eski Sürüm İndir”

 1. Eski benim için çok kolay onun için eski sistemi istiyorum. Yardımınız için teşekkür ederim.

  1. Selam Rafet Bey, sayfada Digiturk beIN SPORTS TR eski sürümlerinden istediğinizin üzerine dokunarak indirebilir ve cep telefonunuzda eski sürümü kullanabilirsiniz. İşlemleri dediğimiz şekilde yapınız. Sorun yaşarsanız tekrar buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   1. Selam Arif Bey, Rafet Bey’e yazmışınız biz cevaplamak istedik. Rafet Bey isterse sonra kendiside cevaplayabilir. Siteden istediğiniz bir sürüm üzerine dokunarak istediğiniz eski sürümü indirerek cep telefonunuza kurabiliyorsunuz.