DirPrintOK (Dizin İçeriği Yazdırma) Eski Sürüm İndir

DirPrintOK için sayfa içerisinde bularak Windows işletim sisteminiz için Windows 10 da dahil kullanabilirsiniz.

DirPrintOK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
DirPrintOK 3.02 (32 Bit) İndirAralık 2018502 KB
DirPrintOK 3.02 (64 Bit) İndirAralık 2018762 KB
DirPrintOK 3.71 (32 Bit) İndirMayıs 2020659 KB
DirPrintOK 3.71 (64 Bit) İndirMayıs 2020689 KB

DirPrintOK Hakkında

Nenad Hrg tarafından hazırlanan tamamen ücretsiz dosyaların veya klasörlerin dizinlerin kolaylıkla yazdırabilirsiniz. Bunu biraz daha açıklamayalım bir klasör veya dosya C sürücüsü içerisinde hangi klasörlerin içerisinde hangi klasör ve dizin yerinden sonra gelmektedir.

Bu şekilde bir klasör veya dosyanın DirPrintOK ile kolaylıkla dizin listesini çıkarabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

DirPrintOK 3.02
DirPrintOK 3.71

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.