Yorum Yazın - 6 Yorum Var

Discord programınını indirerek kullanabilirsiniz.

Discord Eski Sürümleri

 

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Discord 0.0.301 İndir Kasım 2018 57 MB.
Discord 0.0.305 İndir Mart 2019 58.2 MB.
Discord 0.0.306 İndir Şubat 2020 59.5 MB.
Discord 0.0.308 İndir Eylül 2020 59.5 MB.
Discord 1.0.9002 İndir Mayıs 2021 67.4 MB.

Discord Eski Sürüm Uyarısı

Discord Eski Sürüm Uyarısı

İndirme işlemi yapamadan önce burada yazılı olan uyarıyı okuyarak indirme işleminizi yapınız.

Discord eski sürümünü site içerisinde indirirsiniz. Fakat Discord kurulum sırasında interneti kapatsanız dahi (internetin gelmesini bekliyor) güncelleme yapmadan kurulum yapmaktadır. Şu an için tüm sürümlerinde aynı şekilde başta güncellemeyi sitesinden alarak kurulum yapmaktadır.

İndirdiğiniz sürüm eski sürüm, sürüm görüntüsü ise eski sürüm görüntüsüdür. Kendisi güncellediğinden en son sürüme geçiş yapmaktadır. Sayfada gözüken eski sürüm görüntüsü değişebilir. Bu sebepten dolayı sadece Discord 0.0.301 eski sürümünü sayfada veriyoruz. Açılışta güncelleme yapmayan sürümleri yayınlanırsa buradan indirmeye sunacağız.

Discord Hakkında

Discord, Hammer & Chisel, Inc. tarafından geliştirilen oyun içerisinde sesli ve yazışmalı olarak ileteşim kurabileceğiniz Windows 10 da dahil uyumlu olan ücretsiz programdır.

Discord kullanabilmeniz için önceden kayıt olmanız gerekmektedir. Kaydınız varsa kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilirsiniz. Hiç kayıt olmamış kullanıcılar program içerisinde bulunan kayıt ol menüsünden mail adresini kullanarak kayıt olabilir. Kayıt işlemini tek defa yapmanız yeterlidir. Her kurulum için ayrı, ayrı kayıt yapmanızı gerek yoktur. Mail adresiniz ile şifrenizi unutmayacağınız şekilde not almanız kullanıcı girişi sırasında unutma sorununu kaldıracaktır.

Discord oyun içerisinde sesli ve metin iletişim programlarından olan TeamSpeak alternatifi olarak kullanabilir. Sayfa içerisinde yer alan Discord 0.0.301 eski sürümü Windows 32 bir ve Windows 64 bir kullanıcıları içinde indirilerek kurulabilir.

Discord kurabilmeniz için bilgisayarınızda önceden Microsoft .NET Framework 4.5.2 kurulu olması gerekmektedir. Kurulu olmayanlar sitede Microsoft .NET Framework Eski Sürüm İndir sayfasına giderek indirerek kurabilirler. Microsoft .NET Framework kurulu olmadan Discord çalışmayacaktır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Discord 0.0.301
Discord 0.0.305
Discord 0.0.306
Discord 0.0.308
Discord 1.0.9002

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

6 Yorum Var “Discord Eski Sürüm İndir”

 1. Merhabalar, eğer ki bilgisayarınız kapattığınızda ardından Discord’a girmeye çalışıp yine siyah ekran veriyor ise;

  1- Discord uygulamasının dosya konumunu açınız.
  2- Açtığınız dosya konumunun içinden eski sürümünüze tıklayınız.
  3- Tıkladığınız dosya konumunda bulunan discord.exe tıklayıp açabilirsiniz.

  Tam çözülmesi için aynı şeyleri yapıp 3. elementte bahsettiğimiz discord.exe uygulamasına tıklamayıp oradaki dosyaları kopyalayalım ardından güncel sürümün içine atınız sorun çözülmüş olması gerek.

 2. Siyah ekran hatası alıyordum. Çözdüm sayfadaki Discord 0.0.301 eski sürümünü indirin. Birde arşiv hatası uyarısı ile karşılaştım araştırdım. Bunun için de Winrarın en son sürümüne güncellerseniz ya da ücretsiz 7zip kullanırsanız sorun çözülüyor.

  1. Selam Veli Bey, iyi ramazanlar bilgilendirme için teşekkür ederiz. Sorun olmamış olursa buradan bize her zaman yazabilirsiniz. Size hizmet için sürekli burayız.

 3. Siyah ekran geliyorsa sayfada ki 0.0.301 eski sürümünü indirin. Baya araştırdım tek çözümü odur.

  1. Nazım arkadaşım bende de tek çözüm o oldu. Fakat her bilgisayarı kapatıp açışımda yine siyah ekran oluyor.