Yorum Yazın.

Discord programınını indirerek kullanabilirsiniz.

Discord Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Discord 0.0.301 İndir Kasım 2018 58.5 MB.
Discord 0.0.305 İndir Mart 2019 58.2 MB.

Discord Eski Sürüm Uyarısı

Discord Eski Sürüm Uyarısı

İndirme işlemi yapamadan önce burada yazılı olan uyarıyı okuyarak indirme işleminizi yapınız.

Discord eski sürümünü site içerisinde indirirsiniz. Fakat Discord kurulum sırasında interneti kapatsanız dahi (internetin gelmesini bekliyor) güncelleme yapmadan kurulum yapmaktadır. Şu an için tüm sürümlerinde aynı şekilde başta güncellemeyi sitesinden alarak kurulum yapmaktadır.

İndirdiğiniz sürüm eski sürüm, sürüm görüntüsü ise eski sürüm görüntüsüdür. Kendisi güncellediğinden en son sürüme geçiş yapmaktadır. Sayfada gözüken eski sürüm görüntüsü değişebilir. Bu sebepten dolayı sadece Discord 0.0.301 eski sürümünü sayfada veriyoruz. Açılışta güncelleme yapmayan sürümleri yayınlanırsa buradan indirmeye sunacağız.

Discord Hakkında

Discord, Hammer & Chisel, Inc. tarafından geliştirilen oyun içerisinde sesli ve yazışmalı olarak ileteşim kurabileceğiniz Windows 10 da dahil uyumlu olan ücretsiz programdır.

Discord kullanabilmeniz için önceden kayıt olmanız gerekmektedir. Kaydınız varsa kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilirsiniz. Hiç kayıt olmamış kullanıcılar program içerisinde bulunan kayıt ol menüsünden mail adresini kullanarak kayıt olabilir. Kayıt işlemini tek defa yapmanız yeterlidir. Her kurulum için ayrı, ayrı kayıt yapmanızı gerek yoktur. Mail adresiniz ile şifrenizi unutmayacağınız şekilde not almanız kullanıcı girişi sırasında unutma sorununu kaldıracaktır.

Discord oyun içerisinde sesli ve metin iletişim programlarından olan TeamSpeak alternatifi olarak kullanabilir. Sayfa içerisinde yer alan Discord 0.0.301 eski sürümü Windows 32 bir ve Windows 64 bir kullanıcıları içinde indirilerek kurulabilir.

Discord kurabilmeniz için bilgisayarınızda önceden Microsoft .NET Framework 4.5.2 kurulu olması gerekmektedir. Kurulu olmayanlar sitede Microsoft .NET Framework Eski Sürüm İndir sayfasına giderek indirerek kurabilirler. Microsoft .NET Framework kurulu olmadan Discord çalışmayacaktır.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
Discord 0.0.301
Discord 0.0.305

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.