Yorum Yazın

DiskBoss programını Windows işletim sisteminize kurarak bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Windows 10 da dâhil tüm 32 bit ve 64 bit işletim sistemine uyumlu indirin.

DiskBoss Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
DiskBoss 9.7.14 İndir Eylül 2018 7.3 MB.

DiskBoss Hakkında

DiskBoss, Flexense – Data Management Software tarafından üretilen ve geliştirilen disk yönetim ve analiz programıdır. Bu program ile sürücülerinizin analiz rapolarını detaylı olarak klasör ve dosya kullanımları hakkında bilgiler ile çıkarabilir. Aynı ada sahip dosyaları bulabilir, klasör ve dosyalarda senkronizasyon (eşleme) işlemi yapabilir.

Disk üzerinde yapılan değişiklikleri incelemeye alabilir, bir dosyayı veya klasörü tamamen silebilir, sınıflandırma işlemi yapabilirsiniz. Diskleriniz üzerinde analiz yapmak isteyenler için tavsiye edeceğimiz gelişmiş özelliklere sahip DiskBoss size disk analizinde etkili ve kaliteli sonuç verecektir.

Site içerisinde DiskBoss için eski sürümünü yayınlanma tarihi, indirme boyutu ve sürüm numarası verilmiştir. İndirmek istediğiniz DiskBoss eski sürümüne dokunmaz eski sürümü indirerek kurmanız için yeterli olacaktır. Program içerisinde bilgisayarınızda bulunan disklerin özelliklerini de detaylı olarak görebilirsiniz. Hangi bit sürümü kullandığınız ne kadar boş alan kaldığını ne kadar kullandığınızı genel olarak ana sayfada görebilirsiniz.

Disk sürücüyü ve sistemi yormadan çalışan DiskBoss analiz etme hızını seçmenize de imkânı vermektedir. Diskinizi daha etkin kullanmak istiyorsanız ücretsiz olan bu disk analiz programı işinizi görebilir. Diskinizi analiz ederek bilgisayarınızın performansını da artırabilir, gereksiz klasör ve verilerden bu program sayesinde kurtulabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
DiskBoss 9.7.14

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.