Display Driver Uninstaller Eski Sürüm İndir

Display Driver Uninstaller ile bilgisayarınızda kurulu olan AMD ve NVIDIA sürücülerini başarılı bir şekilde tamamen kaldırabilirsiniz.

Display Driver Uninstaller Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Display Driver Uninstaller 18.0.2.0 İndirKasım 20191.3 MB
Display Driver Uninstaller 18.0.2.2 İndirOcak 20201.3 MB
Display Driver Uninstaller 18.0.4.8 İndirOcak 20221.2 MB

Display Driver UninstallerHakkında

Display Driver Uninstaller, Wagnardsoft tarafından hazırlanan AMD ve Nvidia sürücülerini tamamen bilgisayarınızdan kaldırmanıza yarayan ücretsiz bilgisayar aracıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Display Driver Uninstaller 18.0.2.0
Display Driver Uninstaller 18.0.2.2
Display Driver Uninstaller 18.0.4.8

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.