Yorum Yazın

DivX programının sürümlerini bunlar 32 bit ve 64 bit için sayfa içerisinde bularak Windows işletim sisteminizin Windows 10 da dahil tümünde kullanabilirsiniz.

DivX Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
DivX 10.8.6.0 (64 Bit) İndir Ağustos 2018 2.1 MB.
DivX 10.8.6.0 (32 Bit) İndir Ağustos 2018 2.1 MB.

DivX Hakkında

DivX, LLC tarafından yapılan bu program ile bilgisayarınızda DivX, MKV, HEVC ve 4K izleyebilir. Web oynatıcı özelliği de olan DivX size yüksek kalitede ek codev yani ek yazılım kurmadan izleyebilirsiniz. Özellikle DivX videoları açmada başarılı olan bu program diğer medya oynatıcılarına göre görüntü kalitesi daha yüksek ve en büyük boyuta sahip video dosyalarını dahi rahatlık açabilmektedir.

Sürekle bırak özelliği, ileri geri ve durdurma özelliği, video süresinin ne kadar kaldığını görme veya ne kadar izlediğinizi görme, video listesini açabilme, önceden oynatılan videolara ulaşma, kendinize özel medya listesi oluşturma gibi özelliklere sahiptir. Bu program ücretsizdir, reklâm içerir.

Sayfada verilen indirmeler için 32 bit eski sürümü 32 bit Windows için, 64 bit eski sürümü ise 64 bit Windows için indirerek yüklemeniz gerekmektedir. Her iki eski sürüm içinde detaylar hemen yanında verilmiştir. Eski sürümünün ilerleyen zamanda yenileri eklenecektir. Eğer indirme sırasında indirme adresinde 32 bit ve 64 bit ibaresi yoksa her iki bit sürüm içinde indirilerek kullanılabilir. Eski sürümü indirmeden programın ön izlemesini alt taraftan görebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
DivX 10.8.6.0

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.