DivX Eski Sürüm İndir

DivX programının sürümlerini bunlar 32 bit ve 64 bit için sayfa içerisinde bularak Windows işletim sisteminizin Windows 10 da dahil tümünde kullanabilirsiniz.

DivX Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
DivX 10.8.6.0 (64 Bit) İndir Ağustos 2018 2.1 MB
DivX 10.8.6.0 (32 Bit) İndir Ağustos 2018 2.1 MB

DivX Hakkında

DivX, LLC tarafından yapılan bu program ile bilgisayarınızda DivX, MKV, HEVC ve 4K izleyebilir. Web oynatıcı özelliği de olan DivX size yüksek kalitede ek codev yani ek yazılım kurmadan izleyebilirsiniz. Özellikle DivX videoları açmada başarılı olan bu program diğer medya oynatıcılarına göre görüntü kalitesi daha yüksek ve en büyük boyuta sahip video dosyalarını dahi rahatlık açabilmektedir.

Sürekle bırak özelliği, ileri geri ve durdurma özelliği, video süresinin ne kadar kaldığını görme veya ne kadar izlediğinizi görme, video listesini açabilme, önceden oynatılan videolara ulaşma, kendinize özel medya listesi oluşturma gibi özelliklere sahiptir. Bu program ücretsizdir, reklâm içerir.

Sayfada verilen indirmeler için 32 bit eski sürümü 32 bit Windows için, 64 bit eski sürümü ise 64 bit Windows için indirerek yüklemeniz gerekmektedir. Her iki eski sürüm içinde detaylar hemen yanında verilmiştir. Eski sürümünün ilerleyen zamanda yenileri eklenecektir. Eğer indirme sırasında indirme adresinde 32 bit ve 64 bit ibaresi yoksa her iki bit sürüm içinde indirilerek kullanılabilir. Eski sürümü indirmeden programın ön izlemesini alt taraftan görebilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

DivX 10.8.6.0

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.