Yorum Yazın

Bilgisayarın kapanmasını ve uyku moduna geçmesini engelleyen Don’t Sleep eski sürümünü sayfa içerisinde bularak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Don’t Sleep Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Don’t Sleep 4.24 İndir Ocak 2018 77.8 KB.
Don’t Sleep 4.85 (64 Bit) İndir Kasım 2018 157 KB.
Don’t Sleep 4.85 (32 Bit) İndir Kasım 2018 93.3 KB.

Don’t Sleep Hakkında

Don’t Sleep bilgisayarınızda kurulu olduğunda bilgisayarınızın kapanmasını önlersiniz veya uyku moduna almasını engellersiniz. Belli bir süre bilgisayarda klavye veya mouse hareket etmediğinde bilgisayarınız tasarruf için kendisini uyku moduna almakta bu sürü daha da uzun olduğunda bilgisayarınız tamamen kapanmaktadır. Bu ekran koruyucu ve diğer pasiflik durumunda olan uygulamaların açılması da olabilir.

Bu program Windows işletim sisteminin tümünde bilgisayarınızın uyku moduna girmesine, ekran koruyucunun gelmesine ya da kapanmasına tamamen engel olacaktır. Bu şekilde özellikle bilgisayarını özellikle işlem yapması için bekletenlerin bilgisayarı kapanması sonucu işlemlerinin yarıda kalmasının önüne geçecektir.

Don’t Sleep kurulu bilgisayarda uyku modu veya kapanma süresi ne olarak ayarlanırsa ayarlansın Don’t Sleep işlemin önüne geçer ve bilgisayarınız kesinlikle uyku modu veya kapanma işlemi yapmaz.

Program eski özelliği de var tabi, bilgisayarınızı açık unutursanız ve bilgisayarınızda Don’t Sleep programı çalışıyorsa bu sefer fazla elektrik tüketimine yol açacaktır. Bu da daha fazla elektrik yakma ve bilgisayar ısınması gibi durumlara yol açmaktadır. Bu durumları da göz önüne almanızda fayda var.

Don’t Sleep Nenad Hrg tarafından hazırlanan ve geliştirilen tüm Windows işletim sistemleri ile uyumlu tamamen ücretsiz olarak kullanıcıların kullanımına sunulmuştur.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Don’t Sleep 4.24
Don’t Sleep 4.85

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.