Yorum Yazın

Double Desktop sizi iki masaüstünde birden çalışma imkanı verir. Çift masaüstü çalışmak isteyenler için kullanıma uygundur.

Double Desktop Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Double Desktop 2.0 İndir Ağustos 2000 197 KB.

Double Desktop Hakkında

Double Desktop, Fat tarafından yazılmış ücretsiz çift masaüstü ile çalışma imkanı vermektedir. İki adet masaüstü program açar ilk masaüstünde şu an yaptığınız masaüstü diğer ise boş bir masaüstüdür. Bu iki masaüstünde çalışmalarını yapamaya yapabilirsiniz. Bir masaüstünde belli işlemi yaparken diğer masaüstü için farklı bir işlem yapabilirsiniz. Masaüstleri arasında geçiş yapma gerekmektedir.

Masaüstü geçiş işlemini yapabilmeniz için iki yol vardır. Birincisi durum çubuğundan yani saat yanında bulunan programın çalışma simgesi (resimde gözüken kırmızı üçgen) ile sağ ve sol ile masaüstü geçişi yapmak veya program üzerinden ayarlamalardan masaüstü geçişleri kısayol tuşu ayarlayarak istediğiniz tuşlar ile program kırmızı simgesinden sağ sol kaydırması yapmadan kısayol tuşu ile geçiş yapabiliyorsunuz.

Bu program özellikle birden çok işlem yapanlar veya bir işlemden diğer işlem için farklı, farklı program kullanıcıları için önereceğimiz çift masaüstü programdır. Bir tarafta bir programlar bütünü ile uğraşırken diğer masaüstünde diğer programlar bütünü ile uğraşabilirsiniz. Windows 7 ve üzeri tüm Windows işletim sistemine tam uyum olarak çalışmaktadır. Program tamamen ücretsiz tüm işlemlerde sizden üyelik, reklam ve satın alma istememektedir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Double Desktop 2.0
Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.