Driver Booster Eski Sürüm İndir

Sisteminiz için driverları Driver Booster ile bulabilir veya eskimiş driver dosyalarınızı Driver Booster ile güncelleyebilirsiniz.

Driver Booster Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Driver Booster 7.2.0.598 İndir Ocak 2020 23.1 MB
Driver Booster 7.3.0.663 İndir Şubat 2020 23.6 MB
Driver Booster 7.5.0.750 İndir Haziran 2020 24.6 MB

Driver Booster Hakkında

Driver Booster, IObit tarafından sunulan ücretsiz (free) takılı olan işlevde ekran kartı, ses kartı ve diğer tüm aygıtlar için driver bulma ve eski sürüm olarak kalmış driverları yeni sürümü ile güncelleme programıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Driver Booster 7.2.0.598
Driver Booster 7.3.0.663
Driver Booster 7.5.0.750

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.