Yorum Yazın - 2 Yorum Var

Driver Talent ile bilgisayarınızda bulunan aygıtlar için olmayan, güncellemesi gereken sürücüleri bularak üzerinde istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Driver Talent Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Driver Talent 8.0.0.4 İndir Kasım 2020 23.3 MB.

Driver Talent Hakkında

Driver Talent, OSToto Co. Ltd. tarafından sunulan deneme sürüm driver yükleme, güncelleme ve yenileme programıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Driver Talent 8.0.0.4

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum Var “Driver Talent Eski Sürüm İndir”

  1. Boşuna indirmeyin güncelleme için en güncel driverı buluyor indiriyor. İndirme bitmesini bekliyorsunuz bir de bakıyorsun yüklemek için programı satın almanızı istiyoruz.

    1. Selam Salih Bey, 8.0.0.4 sürümde öyle bir sorun var. Benzer bundan daha iyi driver yükleme ve güncelleme programı olan Ashampoo Driver Updater kullanabilirsiniz. Ashampoo Driver Updater deneme sürümü tek, tek güncelleme yaptırıyor ama önerdiğimiz gayet başarılı bir driver yazılımıdır.