DriverPack Eski Sürüm İndir

DriverPack ile ekran kartı, ağ bağdalaştırıcı, hard disk sürücüleri, denetleyiciler, USB girişleri ve diğer aygıtların sürücülerini bulabilir veya eski sürücüleri güncelleyebilirsiniz. Drivera ek olarak sisteminizde bulunan programları da güncelleyebilirsiniz.

DriverPack Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
DriverPack 16.3.7 İndir Temmuz 2015 2.2 MB
DriverPack 17.11.13 İndir Ocak 2020 6.5 MB
DriverPack 17.11.108 İndir Şubat 2022 8.4 MB

DriverPack Hakkında

DriverPack, Artur Kuzyakov tarafından sunulan ücretsiz aygıtlarınız için driver bulma eski kalmış eski sürüm driverları tespit ederek güncelleğini yapma programıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

DriverPack 17.11.13

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.