Dropbox Eski Sürüm İndir

Dropbox, yedekleme servisin Dropbox programını indirerek Windows işletim sisteminizde kullanabilirsiniz.

Dropbox Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Dropbox 1.0.28 İndirMart 201114.1 MB
Dropbox İnstaller 89.4.278 Offline İndirOcak 2020111 MB

Dropbox Hakkında

Dropbox, Dropbox Inc. tarafından hazırlanan ücretsiz Windows uygulamasıdır. Dropbox ile verilerinizi her yerden ulaşabileceğiniz şekilde yedekleyebilir, dosya paylaşımı yapabilir, paylaşımlara yorum yapabilir.

Mobil cihazınızdan veya internet olan tüm cihazlarınızdan verilerinize ulaşabilir, hızlı dosya senkronizasyonu yapabilirsiniz.

Dropbox bulut depolama sistemi size ücretsiz olarak 2 GB yer verir. Dilerseniz veya 2 GB yetmediği durumlarda ücret karşılığından veri alanınızı artırabilirsiniz. Dropbox kullanmak ve ücretsiz alan adı almanız için sisteme kayıt olmalısınız. Kaydı sosyal ağlardan veya mail adresinden yapabilirsiniz.

Büyük verileriniz varsa bunlar sisteminizde çok fazla yer kaplıyorsa bu sistem işinize yarayabilir. Verinizin tümünü resim, fotoğraf veya programlar ne olursa olsun Dropbox bulut sistemine kaydederek sisteminizden yer kazabilir ve dosyaların kaybolma silinme gibi güvenliğini de sağlayabilirsiniz.

Sayfada içerisinde Dropbox eski sürümü için sürüm numarası, indirme boyutu ve hangi tarihte yayınlandığını görüyorsunuz. İndirmiş olduğunuz eski sürüm indirme yan tarafında belirtilmediği müddetçe Windows 32 bit ve 64 bit işletim sisteminde çalışmaktadır. Eski sürüm zararlı yazılımlara karşı denetlenmiş herhangi istenmeyen reklam yazılım da olmak üzere hiçbir sorun tespit edilmemiştir. Güvenle indirerek Windows 10 da dahil olmak üzere Windows işletim sisteminiz için kullanabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Dropbox 1.0.28
Dropbox 89.4.278

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.