Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 55 saniye

Yorum Yazın.

DropIt eski sürümünü sayfada bularak eski sürüm olan DropIt yazılımını kullanabilirsiniz. Burada sadece eski sürüm olduğunu unutmayınız! Yeni güncel sürüm içermez!

DropIt Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
DropIt 8.5.1 İndirŞubat 20185.1 MB.

DropIt Hakkında

DropIt ile arşiv veya bilgisayarınızda bulunan dosya ve klasörler karmaşa halinde, it oynamış yonca tarlası tabiriyle karışık ise dosya ve klasörleri tarih, isim, boyut gibi özelliklerde sıralayarak yerleştirebilir, dosyalar üzerinden taşıma, sıkıştırılmış dosyaları açma, galeri listesi oluşturma, resim ekleme gibi özellikleri kullanabilirsiniz. Türkçe dil seçimi bulunmaktadır.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

DropIt 8.5.1

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.