Yorum Yazın

e-Devlet Kapısı uygulamasının Android için eski sürümünü edinerek Android mobil cep telefonunuza APK eski sürümü kullanarak uygulamayı eski sürüm olarak kullanabilirsiniz.

e-Devlet Kapısı APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
e-Devlet Kapısı APK Subat 2018 İndir Şubat 2018 10.5 MB.
e-Devlet Kapısı APK 2020.04.4041 İndir Nisan 2020 8.3 MB.

e-Devlet Kapısı APK Hakkında

e-Devlet Kapısı APK ile www.turkiye.gov.tr adresinden yaptığınız işlemleri Android cihazınız ile de yapabilirsiniz. Uygulamayı kullanarak açmanız için E-Devlet şifrenizin veya mobil imza yetkinizin olması gerekmektedir. Bu uygulama T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yapılmış olup tamamen ücretsiz vatandaşların kullanımına sunulmaktadır.

Uygulama içerisinde SGK işlemleri, vergi borcu sorgulama, araç sorgulama, öğrenci belgesi, askerlik durum belgesi, ikametgâh belgesi gibi kendinize ait olan işlemleri yapabilirsiniz.

e-Devlet Kapısı ile sigortanızın yatıp yapmadığını görebilir, ne kadar sigortanızın veya Bağkur yattığını süresini görebilir, belediye bilgilerine ulaşabilir, merkez bankası döviz fiyatlarını görebilir, hava durum tahminlerini inceleyebilir, sefer görev emrinizin olup olmadığına bakabilir, üzerinize kayıtlı olan telefon numaralarını görebilirsiniz.

Sayfada içerisinde verilen eski sürüm numarası güncellemenin en son yapıldığı tarihi içermektedir. Bu şekilde hangi tarihte uygulamanın güncelleme yapıldığını anlayabilir indirme işleminizi ona göre yapabilirsiniz. İndireceğiniz APK uygulaması yalnızca APK çalıştıran Android mobil ve tablet cihazlarda çalışmaktadır.

e-Devlet Kapısı işlemlerin diğer detaylarını görmek için Android cihazınızda www.turkiye.gov.tr adresini ziyaret ederek tüm hizmetlerini sırası ile bulabilir eğer en son sürümü E-devlet kapısı Android uygulamasını arıyorsanız yine sayfa içerisinde en güncel hali ile E-Devlet Android uygulamasının link adresini bulabilirsiniz.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
e-Devlet Kapısı APK Subat 2018
e-Devlet Kapısı APK 2020.04.4041
Kategori: Mobil Etiket:

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.