Yorum Yazın.

e-Devlet Kapısı uygulamasının Android için eski sürümünü edinerek Android mobil cep telefonunuza APK eski sürümü kullanarak uygulamayı eski sürüm olarak kullanabilirsiniz.

e-Devlet Kapısı APK Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
e-Devlet Kapısı APK Subat 2018 İndirŞubat 201810.5 MB.

e-Devlet Kapısı APK Hakkında

e-Devlet Kapısı APK ile www.turkiye.gov.tr adresinden yaptığınız işlemleri Andorid cihazınız ile de yapabilirsiniz. Uygulamayı kullanarak açmanız için E-Devlet şifrenizin veya mobil imza yetkinizin olması gerekmektedir. Bu uygulama T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yapılmış olup tamamen ücretsiz vatandaşların kullanımına sunulmaktadır.

Uygulama içerisinde SGK işlemleri, vergi borcu sorgulama, araç sorgulama, öğrenci belgesi, askerlik durum belgesi, ikametgâh belgesi gibi kendinize ait olan işlemleri yapabilirsiniz.

e-Devlet Kapısı ile sigortanızın yatıp yapmadığını görebilir, ne kadar sigortanızın veya Bağkur yattığını süresini görebilir, belediye bilgilerine ulaşabilir, merkez bankası döviz fiyatlarını görebilir, hava durum tahminlerini inceleyebilir, sefer görev emrinizin olup olmadığına bakabilir, üzerinize kayıtlı olan telefon numaralarını görebilirsiniz.

Sayfada içerisinde verilen eski sürüm numarası güncellemenin en son yapıldığı tarihi içermektedir. Bu şekilde hangi tarihte uygulamanın güncelleme yapıldığını anlayabilir indirme işleminizi ona göre yapabilirsiniz. İndireceğiniz APK uygulaması yalnızca APK çalıştıran Android mobil ve tablet cihazlarda çalışmaktadır.

e-Devlet Kapısı işlemlerin diğer detaylarını görmek için Android cihazınızda www.turkiye.gov.tr adresini ziyaret ederek tüm hizmetlerini sırası ile bulabilir eğer en son sürümü E-devlet kapısı Android uygulamasını arıyorsanız yine sayfa içerisinde en güncel hali ile E-Devlet Android uygulamasının link adresini bulabilirsiniz.

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
e-Devlet Kapısı APK Subat 2018
Kategori: Windows

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.