eMule Eski Sürüm İndir

eMule, Windows için bilgisayarınıza indirerek eMule paylaşım programını bilgisayarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

eMule Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
eMule 0.1b İndir Ağustos 2002 181 KB
eMule 0.17a İndir Eylül 2002 236 KB
eMule 0.47a İndir Ocak 2006 4.4 MB
eMule 0.50a İndir Nisan 2010 3.2 MB

eMule Hakkında

eMule kişiler arasında paylaşım yapabilecekleri ücretsiz eMule tarafından geliştirilen ve kullanıcıların kullanımına sunulan P2P paylaşım programıdır.

Reklam Alanı

Program ile bilgisayarınızda ağ oluşturabilir, indirmeleri indirmeden önce ön izleme özelliği ile indirmenize karar verebilir, mesajlaşma sistemi ile diğer kişiler ile fikir alışverişinde bulunabilir paylaşımlar hakkında mesajlaşabilir.

IRC sistemi ile binlerce kişi ile sohbet edebilir, indirmeler için kategori oluşturabilir, gelişmiş arama özelliği sayesinden aramalarınızı istediğiniz şekilde girerek istemiş olduğunuz indirmeyi veya paylaşımı rahatlıkla bulabilirsiniz.

eMule kişiler arasında paylaşım programı olduğundan indirme sırasında kesinlikle birüs programını ile indirme ve paylaşımları çalıştıramadan önce taratmanızı tavsiye ederiz. Program için zararlı yazılım olmadığı birçok kaynak tarafından söylese de sizin bilgisayarınızda programı kullanırken bir virüs programı bulundurmanızı ve indirmeleri taratmanızda bilgisayar güvenliğiniz için fayda olacaktır.

Ayrıca programın kullanımı tamamen kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. İndirmeleri yasalar içerisinde paylaşım yapmalı veya paylaşımları kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

eMule için indirmek istediğiniz eski sürümü sayfa içerisinde üzerine dokunarak indirebilirsiniz. İndirmiş olduğunuz eski sürüm numarası, sürüm yayın tarihi ve indirme boyutu saya içerisinde verilmiştir. Sayfada bulunan eski sürümler talepler doğrultusunda daha eski veya popüler sürümler sayfada içerisinde sizlere sunulmaktadır ve sunulmaya devam edilecektir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

eMule 0.1b
eMule 0.50a

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Kategori: Windows Etiket:
Reklam Alanı

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.