Yorum Yazın.

eMule, Windows için bilgisayarınıza indirerek eMule paylaşım programını bilgisayarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

eMule Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
eMule 0.1b İndirAğustos 2002181 KB.
eMule 0.17a İndirEylül 2002236 KB.
eMule 0.47a İndirOcak 20064.4 MB.
eMule 0.50a İndirNisan 20103.2 MB.

eMule Hakkında

eMule kişiler arasında paylaşım yapabilecekleri ücretsiz eMule tarafından geliştirilen ve kullanıcıların kullanımına sunulan P2P paylaşım programıdır.

Program ile bilgisayarınızda ağ oluşturabilir, indirmeleri indirmeden önce ön izleme özelliği ile indirmenize karar verebilir, mesajlaşma sistemi ile diğer kişiler ile fikir alışverişinde bulunabilir paylaşımlar hakkında mesajlaşabilir.

IRC sistemi ile binlerce kişi ile sohbet edebilir, indirmeler için kategori oluşturabilir, gelişmiş arama özelliği sayesinden aramalarınızı istediğiniz şekilde girerek istemiş olduğunuz indirmeyi veya paylaşımı rahatlıkla bulabilirsiniz.

eMule kişiler arasında paylaşım programı olduğundan indirme sırasında kesinlikle birüs programını ile indirme ve paylaşımları çalıştıramadan önce taratmanızı tavsiye ederiz. Program için zararlı yazılım olmadığı birçok kaynak tarafından söylese de sizin bilgisayarınızda programı kullanırken bir virüs programı bulundurmanızı ve indirmeleri taratmanızda bilgisayar güvenliğiniz için fayda olacaktır.

Ayrıca programın kullanımı tamamen kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. İndirmeleri yasalar içerisinde paylaşım yapmalı veya paylaşımları kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

eMule için indirmek istediğiniz eski sürümü sayfa içerisinde üzerine dokunarak indirebilirsiniz. İndirmiş olduğunuz eski sürüm numarası, sürüm yayın tarihi ve indirme boyutu saya içerisinde verilmiştir. Sayfada bulunan eski sürümler talepler doğrultusunda daha eski veya popüler sürümler sayfada içerisinde sizlere sunulmaktadır ve sunulmaya devam edilecektir.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
eMule 0.1b
eMule 0.50a
Kategori: Windows Etiket:

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.