Eolsoft Flash Movie Player (Ücretsiz .SWF Oynatıcı) Eski Sürüm İndir

Eolsoft Flash Movie Player bilgisayar için Flash (.SWF) uzantılı dosyaları açabilirsiniz.

Eolsoft Flash Movie Player Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Eolsoft Flash Movie Player 1.5 İndir Mart 2009 490 KB

Eolsoft Flash Movie Player Hakkında

Eolsoft Flash Movie Player, Eolsoft tarafından hazırlanan Flash içerikleri oynatmanıza yardımcı ücretsiz bilgisayar yazılımıdır. Flash dosya oynatma, istenildiğinde durdurma, flash ile yapılmış .swf uzantılı oyunları, uygulamaları açabilmenize olanak verir. Bu programın çalışması için önceden bilgisayarınızda Flash Player yüklü olması gereklidir.

Eolsoft Flash Movie Player Programında Macromedia Flash Player Yüklü Değil Görüntüsü

Yüklü değil uyarısı alırsanız (İnternet Explorer için Flash Player yüklemesi yapmalısınız, Adobe Flash Player İnternet Explorer eski sürümü buradan indirebilirsiniz) yükleme yapınız ve tekrar çalıştırınız (Bu uyarı sadece Eolsoft Flash Movie Player 1.5 için geçerli olabilir).

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Eolsoft Flash Movie Player 1.5

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.