Epic Games Store Eski Sürüm İndir

Epic Games Store Epic Games tarafından satılan oyunları yazılım üzerinden satın alabileceğiniz Epic Games alışveriş yazılımıdır.

Epic Games Store Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Epic Games Store 10.12.3 İndirŞubat 202041.8 MB
Epic Games Store 10.15.2 İndirMart 202040.1 MB
Epic Games Store 13.3.0 İndirMart 2022149 MB

Epic Games Store Hakkında

Epic Games Store, Epic Games, Inc. tarafından sunulan ücretsiz Epic Games oyunlarını satın alarak oynayabileceğiniz Windows yazılımıdır.

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Epic Games Store 10.12.3
Epic Games Store 10.15.2

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

 • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
 • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
 • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
 • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
 • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum veya Soru Var

 1. Tunahan Çevik 15 Aralık 2020

  Maalesef çalışmıyor. Eski sürümü de yüklesek daha sonra güncelleme yapıyor ve son sürüme güncelliyor.

 2. Tunahan Çevik 15 Aralık 2020

  Ekran kartının eski olması sebebiyle son sürümü destekten çıkarmışlar. Umarım bu işe yarar.