Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 34 saniye

Yorum Yazın.

Eraser, Windows işletim sisteminde çalışan dosyaları veya klasörleri tamamen bir daha getirilmeyecek şekilde silen yazılımdır.

Eraser Windows Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Eraser Windows 5.3 İndirOcak 2002750 KB.

Eraser Windows Hakkında

Eraser, The Eraser Project tarafından geliştirilen tamamen ücretsiz olarak Windows kullanıcıların kullanımı sunulan verileri tamemen silme programıdır.

Bazı klasör, dosya veya bir bütün verileri bir daha getirmemek yani unformat ile ve veri kurtarma programı ile geri dönüşmemesini isteyebilirsiniz. İşte bu durumda The Eraser Project yapımı Eraser işinizi görecek demektir.

Bazı verileri vardır ki bizim için önemlidir ve bu verilerin başkalarının eline geçmemesi tamamen yok olması gerekir. Eraser programın özelliği sildiği programının üzerine defalarca yazma, silme, yazma silme yaparak verinin bir daha geri dönüşümüne müsaade etmeyecektir.

Programı çalıştırdıktan sonra silmek istediğiniz veriyi programa göstermeli ve veri silme işlemini onaylamalısınız. Veri silme işlemi silmek istediğiniz veri silme işlemi başlayacak ve boyutuna göre silme işlemini şerit halinde ne kadar sürede sildiğini size bildirecektir.

Programı kullananlar mutlaka silmek istediği veriyi silmeyi onaylamadan önce kontrol etmeleri ve doğru klasör veya dosyayı sildiğine emin olmalıdır. Eğer yanlışlıkla bir veri siler veya silmekten vaaz geçerseniz onay verdiğiniz andan itibaren o verileri bir daha getirmezsiniz, silme hususunda dikkatli olmanız gerekmektedir. Eraser sildin mi tam siler!

İndirdiğiniz eski sürümlerin birçoğunu sitenin kendi sunucundan indirmektesiniz. Site sunucusundan indirme yapıldığından indirme bitene kadar internet tarayıcısını ve sayfayı kapatmayınız!
Eraser 5.3
Kategori: Windows

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.