Eraser Windows (Kalıcı Dosya Silme) Eski Sürüm İndir

Eraser, Windows işletim sisteminde çalışan dosyaları veya klasörleri tamamen bir daha getirilmeyecek şekilde silen yazılımdır.

Eraser Windows Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
Eraser Windows 5.3 İndirOcak 2002750 KB

Eraser Windows Hakkında

Eraser, The Eraser Project tarafından geliştirilen tamamen ücretsiz olarak Windows kullanıcıların kullanımı sunulan verileri tamemen silme programıdır.

Bazı klasör, dosya veya bir bütün verileri bir daha getirmemek yani unformat ile ve veri kurtarma programı ile geri dönüşmemesini isteyebilirsiniz. İşte bu durumda The Eraser Project yapımı Eraser işinizi görecek demektir.

Bazı verileri vardır ki bizim için önemlidir ve bu verilerin başkalarının eline geçmemesi tamamen yok olması gerekir. Eraser programın özelliği sildiği programının üzerine defalarca yazma, silme, yazma silme yaparak verinin bir daha geri dönüşümüne müsaade etmeyecektir.

Programı çalıştırdıktan sonra silmek istediğiniz veriyi programa göstermeli ve veri silme işlemini onaylamalısınız. Veri silme işlemi silmek istediğiniz veri silme işlemi başlayacak ve boyutuna göre silme işlemini şerit halinde ne kadar sürede sildiğini size bildirecektir.

Programı kullananlar mutlaka silmek istediği veriyi silmeyi onaylamadan önce kontrol etmeleri ve doğru klasör veya dosyayı sildiğine emin olmalıdır. Eğer yanlışlıkla bir veri siler veya silmekten vaaz geçerseniz onay verdiğiniz andan itibaren o verileri bir daha getirmezsiniz, silme hususunda dikkatli olmanız gerekmektedir. Eraser sildin mi tam siler!

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.

Sürüm Görüntüleri

Eraser 5.3

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

Yorum Yazın

Yazılımın eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yazabilir veya soru sorabilirsiniz.