Yorum Yazın

Eraser, Windows işletim sisteminde çalışan dosyaları veya klasörleri tamamen bir daha getirilmeyecek şekilde silen yazılımdır.

Eraser Windows Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndir Yayın Tarihi Boyut
Eraser Windows 5.3 İndir Ocak 2002 750 KB.

Eraser Windows Hakkında

Eraser, The Eraser Project tarafından geliştirilen tamamen ücretsiz olarak Windows kullanıcıların kullanımı sunulan verileri tamemen silme programıdır.

Bazı klasör, dosya veya bir bütün verileri bir daha getirmemek yani unformat ile ve veri kurtarma programı ile geri dönüşmemesini isteyebilirsiniz. İşte bu durumda The Eraser Project yapımı Eraser işinizi görecek demektir.

Bazı verileri vardır ki bizim için önemlidir ve bu verilerin başkalarının eline geçmemesi tamamen yok olması gerekir. Eraser programın özelliği sildiği programının üzerine defalarca yazma, silme, yazma silme yaparak verinin bir daha geri dönüşümüne müsaade etmeyecektir.

Programı çalıştırdıktan sonra silmek istediğiniz veriyi programa göstermeli ve veri silme işlemini onaylamalısınız. Veri silme işlemi silmek istediğiniz veri silme işlemi başlayacak ve boyutuna göre silme işlemini şerit halinde ne kadar sürede sildiğini size bildirecektir.

Programı kullananlar mutlaka silmek istediği veriyi silmeyi onaylamadan önce kontrol etmeleri ve doğru klasör veya dosyayı sildiğine emin olmalıdır. Eğer yanlışlıkla bir veri siler veya silmekten vaaz geçerseniz onay verdiğiniz andan itibaren o verileri bir daha getirmezsiniz, silme hususunda dikkatli olmanız gerekmektedir. Eraser sildin mi tam siler!

Eski sürümler yüksek hızda indirmeniz için hazırlanmıştır. İndirmeler ağırlık site sunucusundan olduğundan güvenlidir. İndirme tamamlanana kadar sayfayı açık bırakınız.
Eraser 5.3

Yorum Yazın

Yazılım eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorununuz olabilir, sorularınız da olabilir. Hemen alt taraftan bize yazabilirsiniz. Yazınız ulaştıktan sonra site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.