Tahmini Okuma Süresi: 1 dakika, 48 saniye

Yorum Yazın.

ESET Internet Security için Windows 64 bit veya 32 bit uyumlu kurulumları sayfa içerisinde indirerek ESET Internet Security programını bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

ESET Internet (Smart) Security Eski Sürümleri

Yazılım Sürümü – İndirYayın TarihiBoyut
ESET Internet (Smart) Security 12.1.34.0 (64 Bit) İndirNisan 201942.9 MB.
ESET Internet (Smart) Security 12.1.34.0 (32 Bit) İndirNisan 201938.8 MB.

ESET Internet (Smart) Security Hakkında

ESET Internet (Smart) Security, ESET tarafından 30 gün deneme hakkı veren zararlı yazılımlardan koruma programıdır. Anlık koruma yanı sıra ESET ESET Internet (Smart) Security programında kimlik avı koruması daha etkindir.

Eski Sürümü Kullanıcıların Bilmesi Gerekenler

Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.

  • Eski sürüm kullandığınızda yeni çıkan iyileştirmeleri ve özellikleri yok sayıyor olabilirsiniz. Her çıkan yeni sürümde yapımcı tarafından geliştirilerek yeni iyileştirmeler, özellikler ekleniyor olabilir.
  • Bazı sorunlardan dolayı yeni sürümü tercih etmiyor, eski sürümü kullanmak istiyorsanız. Sorunu nasıl düzeltirsiniz, bunu öğrenmeniz daha doğru bir yol olacaktır.
  • Önceden kullanıcının karşılaştığı sorun yeni çıkan sürümde düzeltilmiş olabilir. Siz eski sürüm kullandığınızda bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Eski sürümünü tercih ettiğinizde kullanmış olduğunuz sürüme yapımcı tarafından destek verilmiyor olabilir.
  • Sürekli olarak eski sürüm kullanıcısıysanız yeniliklerden haberdar olmuyor olabilirsiniz.

Burada verilen bilgiler eski sürüm kullanıcıları bilgilendirme amaçlıdır. Eski sürüm kullanmak sakıncalı bir işlem değil, ihtiyaçtan dolayı gereklilik olabilmektedir.

ESET Internet (Smart) Security 12.1.34.0

Yorum Yazın.

Bu eski sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz... İyi yönleri, kötü yönleri neler? Soru veya sorun bildirebilirsiniz.